19 września

MIESZKANIE MARZEŃ


O czym będzie ten blog i skąd wziął się ten pomysł? 

Przyszedł czas na to aby spełniać się w swojej pasji. Niewątpliwie moją jest dekorowanie, zmienianie, przestawianie i non stop dokupywanie nowych gadżetów do domu. Wszystko to po to, aby żyło się miło i przyjemnie, bo według mnie najważniejsze jest aby mieć gdzie wrócić, nieważne czy z dalekiej podróży, czy po prostu po całym dniu w pracy, ważne jest to aby już od drzwi wejściowych do naszego własnego domu czy mieszkania powiedzieć jedno z najsłynniejszych zdań "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". 

I tak od pewnego czasu staram się to zdanie realizować, w swoim domu czuję, że odpoczywam, w nim rodzą się nowe pomysły i w nim jest mi po prostu najlepiej! 
Postaram się podzielić wszystkimi pomysłami na to jak z niczego można zrobić coś lub po prostu to "coś" kupić za wcale nie takie ogromne pieniądze na jakie wygląda :)

Początki odnalezienia się w swoim własnym, całym dla siebie mieszkaniu, takim świeżym i pustym bez duszy wcale nie jest proste... U mnie też nie były ale o tym innym razem :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger