19 grudnia

6 MNIEJ ZNANYCH ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW.


Wprowadź się w świąteczny nastrój.
Często przy tej całej bieganinie związanej ze zbliżającymi się Świętami jesteśmy tak nakręceni na zakupy, prezenty i to wszystko co się dzieję dookoła, że zapominamy tak naprawdę po co to wszystko robimy i o całej magii Świąt. W tej gonitwie powinniśmy znaleźć chociaż chwilę czasu dla siebie, aby wprowadzić się w ten świąteczny klimat. Sposoby na odnalezienie świątecznego "ducha" w sobie jest wiele. Moim ulubionym jest oglądanie świątecznych filmów. Są one idealne zarówno na wieczory we dwoje, samotne spędzanie czasu, spotkanie z przyjaciółkami czy niedzielne popołudnie z rodziną.

Świąteczne filmy są piękne, delikatne, często o cudownej miłości, o sile wiary, pełne świątecznych cudów. Są tytuły, które każdy zna, jak Kevin sam w domu, Listy do M, Grinch i wiele, wiele innych. Dziś nie będzie o nich, a o mniej znanych, a bardzo przyjemnych filmach, które mnie idealnie wprawiły w świąteczny nastrój. Wszystkie możecie obejrzeć na Netflixie. Przy okazji polecam Wam założenie tam próbnego konta, które jest bezpłatne przez miesiąc czasu. Znajdziecie świetne seriale, filmy, programy telewizyjne. Po próbnym okresie możecie zdecydować czy chcecie opłacić swoje konto czy jednak rezygnujecie.


CHRISTMAS INHERITANCE
"Aby odziedziczyć firmę swojego ojca, towarzyska i rozrywkowa Ellen musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym."

THE SPIRIT OF CHRISTMAS
"Zbliżają się Święta, a pani adwokat Kate Jordan musi jechać do Vermont, by dopilnować sprzedaży hoteliku. Tam zakochuje się w przystojnym, lecz przeklętym duchu."

MERRY KISSMAS
"Kayla jest zaręczona ze słynnym choreografem, ale ma pewne wątpliwości co do tego związku. Magiczny pocałunek z nieznajomym wprowadza w jej głowie jeszcze większy zamęt."

CHRISTMAS TALE 
"Rozpieszczona 21-letnia Luce Lockhart staje przed dużym dylematem, gdy pewien przystojniak prosi ją o pomoc w ocaleniu parku dla psów przed planami jej bogatego szefa."

HOW SARAH GOT HER WINGS
"Pewna wielkoduszna kobieta ginie w wypadku przed Bożym Narodzeniem. W wyniku pomyłki w Niebie trafia z powrotem na Ziemię jako początkujący anioł z misją naprawczą."

ANGELS IN THE SNOW
"Skłócona para postanawia spędzić święta z dziećmi w górach. Przygarnięci nieznajomi uczą rodzinę miłości i szacunku."


A dodatkowo polecam Wam świetną komedię, co prawda tematem głównym jest listopad jednak grudzień odgrywa także ważną rolę w tym filmie:
"Steve nie zamierza się ustatkować i dlatego każdego listopada kończy swój obecny związek. Co do swojej najnowszej eks ma jednak wątpliwości. "


Nie są to znane, bardzo wyszukane filmy. Są jednak niewątpliwie przyjemne, poruszają ważne tematy, pokazują jak przezwyciężyć bariery i jak walczyć z losem. Idealne by wczuć się w świąteczny klimat! Macie swoje ulubione świąteczne filmy?

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger