30 grudnia

IMPREZA W DOMU, CZYLI SYLWESTER 2016/2017!

Jaki Sylwester, taki cały rok!
Słyszę to non stop od wszystkich wokół, a zwłaszcza tych spędzających sylwestrową noc dość hucznie. Wiele osób wybiera wielki bal, inni klubową imprezę, a jeszcze inni organizują przyjęcie w domu. Nie ważne czy jest małe, czy ogromne warto postarać się o fajny klimat, aby rzeczywiście ta noc była chociaż trochę inna niż pozostałe imprezy w roku. My tego sylwestra obchodzimy również w domu, ale dość nietypowo, bo dodatkowo obchodzimy także urodziny mojego męża. Motywem przewodnim będą PIRACI, więc raczej nie wykorzystam tych inspiracji, które przygotowałam dla Was, ale mam nadzieję, że Wam się przydadzą!

Złoto i czerń. 
To dwa moje ukochane kolory. Sylwester kojarzy mi się właśnie z nimi. Dodatkowo zarówno czarny jak i złoty sprawdzi się raczej przy każdym wystroju wnętrza, gdyż są to raczej dość uniwersalne kolory. Mogą dodać elegancji naszym przyjęciom, ale także świetnie sprawdzą się na tych mniej poważnych imprezach. W sklepach teraz znajdziecie mnóstwo dodatków w tych kolorach, jednorazowych naczyń, słomek, balonów. Dlatego przyjęcie w tych kolorach dziś już nie jest żadnym wyzwaniem!


Balony.
Nie wyobrażam sobie sylwestrowej imprezy bez balonów! Mając w domu takie, których kolory Ci nie pasują możesz je np. pomalować, owinąć tiulową tkaniną, posypać brokatem, czy wypełnić kolorowym konfetti. Świetnie też będą wyglądały związane z imprezą napisy. Balony możesz zamontować pod sufitem, oplatając je np. siatka i o północy zaskoczyć swoich gości wypuszczając je na nich.

Dodatki.
Nie zapomnij przygotować także tematycznych dodatków, mogą to być zegary, czy rok, który witamy pojawiający się w każdej postaci, a także dodatków do selfie. Hitem są papierowe rozety, oraz pompony, które możesz samodzielnie wykonać.

Stół.
Zaskocz gości fajnymi ozdobami na stole. Kieliszki do szampana, czy szklanki ozdobione fajnym gadżetem zrobią na nich wrażenie. Kolorowe słomki czy tematyczne flagi na wykałaczkach to także fajne pomysły na dodatkowe ozdoby twojego stołu.

Grunt to zabawa!
Ale przede wszystkim pamiętaj aby stworzyć niesamowitą atmosferę! Nawet piękne dodatki nie uratują beznadziejnej imprezy. Jednak ta udaną sprawią przyjemniejszą dla oka ;)

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 
NIECH BĘDZIE DLA WAS WYMARZONY, NAJLEPSZY, PEŁEN ZDROWIA, MIŁOŚCI I RADOŚCI!
I UDANEJ ZABAWY :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger