23 listopada

MIKOŁAJKOWE DROBIAZGI I TE WIĘKSZE PREZENTY.

Uwaga, uwaga! Nadchodzi świąteczny czas...
Rok temu dokładnie w tym samym czasie na moim blogu rozpoczął się świąteczny okres przygotowań. No tak, bo zanim święta to najpierw musimy się do nich porządnie przygotować. Pozostał blisko miesiąc, a więc to już najwyższa pora. A więc zaczynamy, standardowo od... prezentów!
Nie bez powodu oczywiście właśnie ten temat pojawi się jako pierwszy. Spędzając czas w recepcji naszego studia ostatnio słyszę coraz częściej rozmów w stylu "Ja to już totalnie zgłupiałam i nie wiem co mu kupić, on wszystko ma" albo "Najlepiej niech sama sobie coś ode mnie kupi to wtedy będzie zadowolona", a już najczęściej to przewija się temat mikołajkowych prezentów w szkole i problem zmieszczenia się w określonej kwocie. Zapominamy przy tym, że prezenty to ma być frajda i obdarowywanie nimi może być przyjemniejsze niż dostawanie. Aby ułatwić Ci wybór prezentu przygotowałam parę propozycji.


Mikołajkowe drobiazgi. 
Bardzo dobrze pamiętam dzień Mikołajek za czasów szkolnych. Całą noc próbowałam nie spać aby zobaczyć, co ten Mikołaj mi przyniesie, a kończyło się zawsze tak, że budziłam się rano, a prezent już leżał pod poduchą :) Później biegło się do szkoły aby dowiedzieć się co dostali inni. Wcześniej losowało się karteczki z imionami kolegów i koleżanek z klasy i dla nich także przynosiło się w Mikołajki drobiazg do określonej kwoty.

Chyba najfajniejsze w tym wszystkim jest ta chwila niewiedzy, zaskoczenia, a najfajniej zaskoczyć kogoś pomysłowością. Nie chodzi tu tylko o zawartość ale także wygląd prezentu. Może zamiast zwykłej papierowej torebki ze sklepu postaw na oryginalność? Zapakuj swoj prezent w nietuzinkowy sposób. Masz kartonik? Zostaw go otwarty i zapakuj przezroczystą folią, aby prezenty były widoczne od razu. A może zmieścisz swoje drobiazgi do fajnego słoiczka? Wystarczy go przewiązać tylko tasiemką i gotowe. Sposobów jest mnóstwo!

Zastanów się przez chwilę dla kogo chcesz sprawić radość, co ta osoba lubi, jakie ma zainteresowania, a może wspominała ostatnio, co jej wpadło w oko? To mogą być nawet malutkie rzeczy, które po złożeniu w całość stworzą niepowtarzalny, spersonalizowany prezent. Twoja koleżanka lubi się malować? Zrób jej mały zestaw- pomadka, kredka, cienie, to na pewno jej się przyda. Kupujesz prezent dla wielbiciela filmów? Stwórz mu zestaw "umilaczy" przy ich oglądaniu.
Prezent, który od razu mówi "tak, jestem właśnie dla Ciebie" sprawi największą radość, a obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

I pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie, więc spraw aby Twój prezent wyglądał zjawiskowo!

Świąteczne prezenty.
Ten temat dość obszernie poruszałam rok temu. W tym wpisie (KLIK) znajdziecie propozycje DLA NIEJ, natomiast w tym (KLIK) DLA NIEGO. 

Jeżeli chcesz kupić już prezent dla bliskiej osoby to mam dla Ciebie świetną propozycję. Z okazji BLACK FRIDAY marka Daniel Wellington (KLIK) przygotowała na swojej stronie rewelacyjną promocję na kolekcję zegarków DAPPER -25% rabatu + dowolny pasek gratis. 
Jeżeli interesuje Cię zegarek z innej kolekcji to do każdego otrzymasz dodatkowy pasek gratis
A mało tego ja od siebie dorzucam jeszcze -15% rabatu na kod: "mieszaknie.marzen", ten kod zniżkowy łączy się z innymi promocjami, a więc już dziś możesz zaoszczędzić nawet 40% i dostać gratisy. Myślę, że każdy ucieszyłby się z takiego prezentu, więc może warto już dziś wybrać świąteczny prezent? 
1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger