02 października

MIX INSPIRACJI #2 DOMOWA GALERIAPamiątkowe zdjęcia, kolorowe grafiki, życiowe motta, osobiste gadżety...
To wszystko nadaje naszemu mieszkaniu charakteru. Uwielbiam gdy od wejścia do domu czuć to w jakim i czyim domu gościmy. Możemy spojrzeć na pamiątkowe zdjęcia rodzinne, zajrzeć troszkę w historię naszych gospodarzy, to co jest dla nich ważne, gdzie podróżowali i co przeżyli.
Zdjęcia nadają także takiej fajnej, rodzinnej atmosfery, nawet najbardziej chłodne wnętrze przy paru fotografiach znacznie się ociepli.
Kolorowe grafiki i hasła są ostatnio bardzo modnym motywem. Według mnie ważne jest to aby nie były przypadkowe. Właściciele grafik powinni wiedzieć co oznaczają i jak odnoszą się do ich życia.
Fajnym pomysłem są także coraz częściej pojawiające się na ścianach wszelkiego rodzaju gadżety, drewniane, plastikowe, ze styroduru. Można je zamówić ale fajniej będzie gdy zrobimy je sami i będą się wiązały z naszym życiem.Jak stworzyć taką galerię w domu?
Obejrzyjcie mój kolarz zdjęć zebranych w jedną całość, może zainspirują Was do stworzenia swojej własnej domowej galerii :)

Taka galeria to również świetny pomysł na weselną ozdobę. Wasi goście z pewnością chętnie zobaczy Wasza wspólną drogę na fotografiach, a Wy tworząc ją przeżyjecie te chwile jeszcze raz!

źródło: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger