16 listopada

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE.


It's Christmas Time.
Okres świąteczny to czas, który uwielbiam. Przygotowania do świąt w moim domu rozpoczynają się właściwie już pod koniec listopada, a pierwsze świąteczne ozdoby i ciasteczka wypiekam na początku grudnia. Święta kojarzą mi się przede wszystkim z magicznym czasem, spędzonym z rodziną, uwielbiam kiedy za oknem spadają płatki śniegu. Cały rok z niecierpliwością oczekuję właśnie grudnia! A że grudzień zbliża się już do nas wielkimi krokami coraz częściej myślę też o tym, jak stworzyć tą niesamowitą atmosferę świąt w naszym mieszkaniu. Co roku staram się aby nasze mieszkanie wyglądało chociaż trochę inaczej stąd dzisiejsze inspiracje, które mam nadzieję przydadzą się też Tobie.


Jakie ozdoby wybierać?
Myślę, że na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi.  Mam wrażenie, że ile byśmy w święta ozdób nie wyeksponowali, często zupełnie z innego świata, które normalnie by do siebie nie pasowały, to właśnie świąteczne ozdoby wszystkie zawsze do siebie pasują. Po prostu kocham te wszystkie piękne bombeczki, świeczniki jak typowa kobieta-sroka :)
Przy wyborze swoich ozdób kieruję się często tym, aby nie były na raz. Staram się też te dodatki, które już mam w domu tak zmienić i coś do nich dodać aby kojarzyły się ze świętami. Wcale nie trzeba wydawać miliona monet w sklepach aby nasz dom wyglądał jak z bajki.
Zobacz moje poniższe inspiracje, może postarasz się coś wykorzystać u siebie w domu?
Ja już upatrzyłam sobie parę ciekawych ozdób, które na pewno pokażę Wam w kolejnych postach :)
źródło zdjęć: Pinterest 

To pierwszy ze świątecznych postów na blogu, oczekujcie całej serii o tej tematyce. W kolejnych pokażę Wam ozdoby w naszym studiu tańca oraz oczywiście wystrój świąteczny w naszym domu.
A jeżeli macie ochotę pokazać co Wy przygotowaliście na święta u siebie podsyłacie koniecznie zdjęcia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger