11 lutego

CO TO JEST TEN "COPPER"?

Copper we wnętrzu.
To nic innego jak po prostu z tłumaczenia "miedź". Miedź we wnętrzach stała się bardzo modna w 2015 roku. Miedziane dodatki dodają blasku i świeżości naszym wnętrzom. Dzięki detalom w tym kolorze każde, nawet to stonowane wnętrze stanie się wyjątkowe.
Copper jest świetną alternatywą dla zwykłego różu. Gdy Twój mężczyzna marudzi twierdząc, że różowy jest zbyt kobiecym kolorem, zaproponuj mu właśnie odcienie miedzi. Odpowiednio wykorzystując dodatki możesz stworzyć wnętrze z kompromisem, ale także cudowne babskie królestwo. To wszystko zależy od tego ile i jakie dodatki wykorzystasz. Copper idealnie będzie prezentować się w promieniach słońca, podczas nadchodzącej wiosny, więc jeżeli szukasz inspiracji na zmianę swojego mieszkania to może okazać się idealna propozycja dla Ciebie!


Małe detale, a robią dużą różnicę. 
Zawsze będę to powtarzała, że nie musisz wydawać zaraz całych oszczędności aby te trzy, cztery razy w roku lekko zmodyfikować swoje wnętrze. Nie musisz wymieniać mebli, wyrzucać dywanów! Wystarczy, że zmienisz dodatki. Poszewki, zasłonki, świeczniki, ramki to naprawdę rzeczy, które nie kosztują majątku, a już nawet te pare drobiazgów wprowadzone do wnętrza zrobią wrażenie i co najważniejsze odświeżą je i tchnął w nie nowe życie!

Gdy jesteś na etapie zakupu czy wymiany kuchennych gadżetów, zastanów się czy nie chcesz ich wyeksponować. Te miedziane są nie tylko świetnej jakości ale także świetnie wyglądają.

Biurową przestrzeń możesz w łatwy sposób odświeżyć dodając miedziane dodatki. Odcień "rose gold" wspaniale uzupełni tą należącą tylko do Ciebie,  kobiecą przestrzeń.

Pojemniki oraz wszelkie inne organizery to mały wydatek, a nie tylko ułatwią Ci codzienne życie. Dodatkowo pięknie ozdobią Twoje wnętrze.

Wymiana uchwytów w szafkach to odrobinę większe przedsięwzięcie, jednak to mała, kosmetyczna wręcz zmiana, w porównaniu do na przykład wymiany frontów w kuchennych szafkach, a może zrobić podobnie duże wrażenie.

Wymiana oświetlenia na te w odcieniach miedzi sprawdzi się w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania. Może to być także idealna rzecz, która zespoi poszczególne z nich i dzięki oświetleniu stworzy idealną całość.

Wprowadzenie miedzy w kuchni nadaje im tej fajnej "surowości". Dodając parę pojemników w tym samym stylu, czy uchwytów do szafek uzyskamy wrażenie zupełnie innej przestrzeni. 

Miedziane lampy w sypialni sprawią, że będzie się ona wydawała bardziej przytulna. Dodając pościel z takim motywem miedzianego błysku lub świeczniki w tym kolorze również w prosty i tani sposób odmienimy kolejne pomieszczenie naszego mieszkania. 

To tylko pare przykładów na to jak możesz w łatwy, tani i przyjemny sposób odmienić swoje mieszkanie.  Pamiętaj, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, więc do dzieła :)

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger