11 maja

TRZY PROPOZYCJE NA METAMORFOZĘ JEDNEJ SYPIALNI- CZĘŚĆ III.

Rozwiązanie numer 3. 
Dziś już ostatnia propozycja układu nowej sypialni Pani Beaty. Pierwszą znajdziecie TUTAJ, natomiast drugą TUTAJ. Rozkład, który Wam pokażę jest tym wybranym i jest bardzo zbliżony do poprzedniego.
To, co zostało zmienione to rezygnacja z dwóch foteli przed łóżkiem i przeniesienie miejsca wypoczynku pomiędzy okna. Tu we wcześniejszych projektach stała wysoka komoda, z której Pani Beata zrezygnowała. Nad fotelem wisi kinkiet, taki jak te nad łóżkiem, oraz zegar. Zrezygnowaliśmy także z lustra, które stało obok łóżka. W tym miejscu znalazło się miejsce na odrobinę zieleni.
Dodatki, detale, kolorystyka, meble pozostały bez zmian.

3 propozycje = 3 wybory. 
Pokazałam Wam już wszystkie moje propozycje, każda z nich ostatecznie strasznie mi się podoba, powiem nieskromnie :) Sprawiają wrażenie przyjemnego, przytulnego pomieszczenia. Z pewnością w każdej z tych 3 sypialni moglibyśmy się poczuć rewelacyjnie i spokojnie wypocząć.
Mojego faworyta znacie, a która z tych trzech opcji Wam najbardziej przypadła do gustu?

z garderobą za ścianą 


z dwoma fotelami

TRZECIA : 
z jedną komodą3 komentarze:

 1. Dla mnie stanowczo garderoba za ściana

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam czwarty pomysł: Zamiast szafy - ścianka (taka jak w pomyśle 1), po obu stronach wejścia do garderoby (ew. mogą być drzwi). Pośrodku - na ściance wiszący telewizor - doskonale widoczny z łóżka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkiem niezły ten pomysł :) Pewnie bym z podobnego skorzystała, gdyby nie fakt, że właściciele sypialni nie chcą telewizora w sypialni ;P

   Usuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger