01 czerwca

MÓJ INSTA MIX- MAJ 2017.

Maj pod znakiem PRACY.
Tyle się mówi o tym, że gdy praca jest także Twoją pasją to wtedy nie jest pracą, bo sprawia Ci przyjemność... Czy aby na pewno nie jest pracą? Gdy idę poprowadzić zajęcia to mówię, że idę do pracy, a nie idę spełniać swoją pasję. Oczywiście sprawia mi to frajdę i o wiele bardziej spełniam się w tym niż np. w pracy biurowej czy jako przedstawiciel handlowy, jednak nadal jest to moja praca :) I tak właśnie tej pracy w maju miałam jakby coraz więcej i więcej i czuję się jakbym nic innego nie robiła tylko pracowała, haha ;)

A czy Ty w ogóle wiesz czym ja się zajmuję? 
Na codzień prowadzę wraz z moim mężem studio tańca, jestem po trochu "wszystkim": recepcjonistką, menadżerką, sprzątaczką, instruktorką tańca :) Aktualnie to ostatnie właśnie zajmuje mi najwięcej czasu podczas przygotowywania moich cudownych par do ich Pierwszego Tańca. Oczywiście oprócz tego zajmuję się prowadzeniem bloga, a teraz także trochę dla Was projektuję Wasze wnętrza!
No i nie zapominajmy o codziennych obowiązkach, które wszyscy znamy: sprzątanie, gotowanie i bla bla bla. A pisząc to wszystko zdałam sobie sprawę, że kocham to, co robię i chyba jednak nie zamieniłabym tego wszystkiego na nic innego! :)
Miałam pozrzędzić jaki to ten maj był męczący, tyle pracy, na nic nie miałam czasu, a na koniec okazało się, że wyszło całkiem pozytywnie! No tak w sumie w maju zrobiłam swoje pierwsze szparagi w życiu, aż wstyd się chwalić, że dopiero teraz. A także stworzyłam nareszcie swój ukochany kącik biurowo-toaletkowy, którym zachwycam się do dziś, no i nasza sypialnia przeszła już swoją wiosenną metamorfozę... Więc jednak maj był cudowny!

A jaki był Twój maj?

Insatgram: mieszkanie.marzen

3 komentarze:

  1. Sprzątanie to obowiązek, który zajmuje zdecydowanie za dużo czasu i pochłania za dużo energii. Dlatego trzeba coś wymyślić, aby umilić sobie ten czas i znacznie go skrócić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprzątanie rzeczywiście potrafi być czynnością niezwykle pochłaniającą. Na szczęście stosując odpowiednie preparaty można tą czynność znacznie sobie uprościć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia, tak starannie wszystko na nich dobrane. Mam nadzieję, że mój nowy dom też będzie ładny i przytulny. Dużo jeszcze wyborów mnie czeka i ważnych decyzji. Zastanawiam się na przykład nad fotowoltaiką.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger