15 października

JESIENNE INSPIRACJE.

Moja jesień pachnie wanilią. 
I to chyba jedyna rzecz, która się zmieniła w naszym mieszkaniu tej jesieni. Z typowo letnich zapachów świec powoli przechodzę na te, idealne w chłodniejsze dni. Tej jesieni postanowiłam nasze wnętrza zostawić w spokoju :) Może też dlatego, że jeszcze nie nacieszyłam się teraźniejszą odsłoną (KLIK)?
W sumie to... ta czerń z bielą i odrobiną drewna też jest taka podchodząca pod jesień, prawda? ;) Aaa! Bym zapomniała, mój Ł. nazbierał mi troszkę listków, więc sobie leżą i ozdabiają piękne nasz stół, to się liczy prawda? :)

A Twoja?
Natomiast oczywiście namawiam Cię aby trochę podziałać w swoim mieszkaniu. Jesienne dekoracje mogą stworzyć w Twoim domu bardzo klimatyczny nastój. Możesz zdecydować się na gotowe ozdoby w sklepach, ale także fajnie gdy spróbujesz zrobić coś własnoręcznie. Jesienią królują liście, kasztany oraz... dynie! Te piękne malowane, malutkie dynie ze zdjęć są cudowne! Tak samo jak liście i zrobione z nich łańcuchy. To świetny sposób, żeby dopasować kolorystykę tych z reguły pomarańczowo, czerwono, brązowo żółtych jesiennych oznak do swojego wnętrza. Robiąc jakiekolwiek dekoracje nie zapomnij o świecach, które nie tylko cudownie pachną ale także nastrojowo oświetlają pomieszczenie, tak samo jak przeróżne cottonballsy i lampki. Na ciemne i długie wieczory takie detale są bardzo przydatne. Sprawdź jakie inspiracje dla Ciebie przygotowałam i stwórz swoje klimatyczne, jesienne wnętrze!
źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger