26 października

WESELNE DEKORACJE JAK Z ZIMOWEJ BAJKI!

Ślub i wesele zimą?
Tak się jakoś przyjęło, że śluby i wesela organizowane są przede wszystkim w ciepłych miesiącach, a prawdziwy weselny sezon rozpoczyna się w okolicach kwietnia. Natomiast w listopadzie zdarzają się już tylko pojedyncze uroczystości weselne i tak jest co roku. Aczkolwiek coraz częściej na lekcje tańca do mnie zgłaszają się pary, które planują ślub w typowych miesiącach zimowych.
Ryzykowne? Biorąc pod uwagę panujący ostatnio u nas klimat to zimą przynajmniej nastawieni jesteśmy na warunki pogodowe, a nasza wiosna czy lato z roku na rok zaskakuje nas coraz bardziej :) Tak jak ciepłe miesiące mają swój urok, tak uważam, że zimowe także, a dzięki pięknym dekoracjom jesteśmy w stanie wyczarować scenerię prostu z bajki!

Jak stworzyć zimowy klimat? 
To proste. Wybierz zielone ozdoby z wszelkich iglaków. Do nich dobierz światełka,w ciepłym odcieniu, w różnych postaciach, które stworzą cudowny klimat. Wykorzystaj naturalne materiały typu szyszki, kawałki drewna, gałązki. Możesz także dodać do tego delikatny efekt szronu, aby jeszcze bardziej wydobyć zimowy efekt. 

Jeżeli planujesz jakieś niespodzianki dla swoich gości, czy dodatkowe atrakcje to możesz nawiązać nimi właśnie do pory roku. Stoisko z gorącą czekoladą z piankami czy różnego rodzaju grzańce w pięknej aranżacji z pewnością odróżnią zimowy ślub od letniego :)   

Zimowe śluby wyglądają świetnie praktycznie w każdej kolorystyce, zarówno klasycznej bieli, srebrze czy złocie jak i w tych kolorach kojarzących się nam ze świętami czyli głęboka czerwień i zieleń. To, jaki efekt końcowy uzyskasz zależy tylko do Ciebie! 
źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger