15 grudnia

PREZENTOWY ZAWRÓT GŁOWY... CZYLI 100 INSPIRACJI JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT.

Od zupełnego laika...
Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że ja będę sama pakowała prezenty i to wcale nie w sklepowe torebki, tylko w te wszystkie wymyśle ozdobne papiery i wstążeczki i wszelkie dodatkowe pierdołki... Uwierz mi, wyśmiałabym go z pewnością.
Zwłaszcza, że jeszcze jakiś czas temu prezenty zawsze woziłam do zaprzyjaźnionej pani z kwiaciarni, która mi je pięknie pakowała, a ja odbierałam te gotowe piękności. Ale... była jedna rzecz, która już wtedy mnie urzekła, pistolet z klejem na gorąco! Ten wynalazek wiedziałam, że kiedyś będzie też mój :) No i nie powiem, bo to właśnie chyba on zmienił moje podejście do takich rzeczy. Zaczęłam eksperymentować, przyklejać i ozdabiać wszystko, co się da i okazało się, że to całkiem fajna i na dodatek całkiem prosta zabawa.


Od czego zacząć?
Przygotuj różne papiery, wstążki, wszelkiego rodzaju dodatki, które chcesz na swoich prezentach umieścić. Oprócz tego pamiętaj też o nożyczkach, taśmie klejącej lub kleju na gorąco.
Dla takich laików jak ja proponuję na początek kliknięcie w TEN LINK, gdzie znajdziesz filmik z instrukcją krok po kroku. Takich filmików jest naprawdę mnóstwo. Ten, który Ci proponuję jest dedykowany prezentom o formie pudełka. Jeżeli Twoje prezenty tej formy nie mają możesz zaopatrzyć się w najzwyklejsze kartoniki, w których zmieścisz wszystkie podarunki.  To znacznie ułatwi Ci pakowanie prezentów. Możesz także skorzystać z filmików, które pokażą Ci jak zapakować takie "trudne" prezenty. Ja wybieram zawsze opcje pudełek, gdyż bardzo lubię taką formę. W tym roku dodatkowo zdecydowałam się na piętrowe prezenty. Po ubiegłorocznych, w których dominował szary papier i przewieszki z dodatkiem czerwieni (KLIK), w tym roku zdecydowałam się na srebro, biel i świeże gałązki. Wyszły mi takie paczki, które cudownie prezentują się pod choinką i komponują z kolorystyką naszego mieszkania.Inspiracje. 
Przygotowałam też garstkę inspiracji dla Ciebie. Zobacz jak przy pomocy paru rzeczy możesz wyczarować piękny prezent, który rozkocha w sobie od pierwszego wejrzenia obdarowaną osobę. Myślę, że każdą osobę ucieszy tak pięknie zapakowany prezent, nieważne co będzie w środku. Bo to, że postaraliśmy się, poświęciliśmy swój czas, na to aby zaskoczyć drugą osobę to właśnie sprawi największą radość każdemu!


źródło zdjęć: Pinterest

1 komentarz:

  1. Tak naprawdę to jest ogromna lista mnóstwa różnych produktów, które z powodzeniem nadają się na prezent. Mniej lub bardziej zobowiązujący. Z racji tego, że pozostajemy w okresie świątecznym, to ja mam już kilka propozycji na prezenty przygotowane. Jestem też właśnie na etapie zakupu prezentu dla taty (bo jeszcze się z nim nie widziałam) i do końca nie wiem, na co się zdecydować. W planach piżama i coś słodkiego lub płyta i jakieś inne dodatki. Wiem, że tata z obydwóch tych rzeczy by się ucieszył, ale też wydaje mi się, że bardziej będzie mu potrzebna piżama. A jak to u Was? Już macie?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger