24 stycznia

SYPIALNIA PANI BEATY PO REMONCIE.

Sypialnia marzeń.
Jakiś czas temu pokazałam Ci trzy propozycje na wnętrze sypialni Pani Beaty. Możesz obejrzeć je TUTAJ, TUTAJ I TUTAJ. Miał być to remont dwóch mniejszych pomieszczeń połączonych w jedno duże. Sypialnia miała być przytulna, z ogromną szafą i dużym łóżkiem.
Podczas remontu usunięto jedne z drzwi, wyburzono ścianę, zmieniono kolor każdej z nich, zerwano boazerię, położono nową podłogę i jeszcze wiele, wiele innych rzeczy... Ale efekt jest niesamowity!
Układ sypialni najbardziej zbliżony jest do tego z trzeciej propozycji. Na ścianie pokrytej kwiecistą tapetą stoi piękne, duże łóżko. Po bokach dwie szafki nocne, a nad nimi piękne kinkiety. Przed łóżkiem skrzynia-ławeczka w ładnym, szarym odcieniu. Jest też komoda i duża szafa na przeciwko łóżka. Nie ma za to fotela pomiędzy oknami, a zamiast niego pojawiły się białe donice z roślinami. To, co możemy zauważyć od razu to zmiana bazowego koloru z beżowego, na mój ukochany szary. Te ściany świetnie współgrają z podłogą oraz drzwiami. Całość wygląda świetnie, różnica przed i po jest kolosalna! Jedyne czego jeszcze mi tu brakuje to paru ozdobnych detali aby pokój wydawał się jeszcze bardziej przytulny!
po

1 komentarz:

  1. To niesamowite, jak dużą różnicę może zrobić remont wnętrza sypialni! Szary kolor ścian zdecydowanie dodaje elegancji i spokoju tej sypialni. To doskonały wybór, który świetnie współgra z drewnianą podłogą i drzwiami. Duże łóżko i przestronna szafa sprawiają, że sypialnia jest zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Bardzo podoba mi się ta realizacja.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger