22 stycznia

TEMAT SCHODÓW.

Temat tabu w naszym domu. 
Może kiedyś słyszeliście o tym, że gdy się wszystkiego nie zrobi od razu przy remoncie, to później przestaje nam to już przeszkadzać i nie widzimy tych naszych mieszkaniowych "niedoróbek"? Tak właśnie jest u nas.
Do dziś jeszcze nie mieliśmy oświetlenia w łazience na górze, a schody pozostały betonowe jak i były przy odbiorze mieszkania. Z czasem rzeczywiście przestały nam przeszkadzać, a znajomi, którzy nas odwiedzają wręcz zachwycali się zawsze naszymi takimi "surowymi", modnymi schodami. Taaa... O tyle ile lubię beton i betonowe schody, tak te jednak są chyba aż za bardzo "surowe" :). Czas to zmienić! Znalazłam parę fajnych inspiracji, które może i Tobie się przydadzą?

Do wyboru do koloru!
Ja wiem w czym tkwi problem u mnie... Mi po prostu podobają się wszystkie możliwości wykończenia schodów! I te w drewnie i te z dodatkiem szkła, metalowe czy właśnie te wspomniane już betonowe. Schody jako schowki są dla mnie genialnym sposobem na wykorzystanie przestrzeni, u mnie co prawda nie ma na takie szans, ale gdybym mogła sama od 0 "zbudować" swoje schody to rzeczywiście chciałabym aby się na coś w domu przydały. Schody są pięknym detalem... Warto o nie zadbać.źródło zdjęć: Pinterest

2 komentarze:

  1. W zasadzie można powiedzieć, że temat schodów jest zdecydowanie bardzo szeroki i głęboki, bo jest na rynku w czym wybierać. Najważniejsze jest jednak to, aby trafić sobie na najlepszego producenta takich schodów. Wiele fajnych propozycji może zaoferować firma https://greenstep.pl/ . Koniecznie zerknijcie i w razie potrzeby skorzystajcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja akurat zastanawiam się nad tym, jaką balustradę wybrać i chyba wybór padnie na taką propozycję, jak balustrada szklana. Jest to fajne rozwiązanie do wielu różnych wnętrz, pasują do wielu różnych stylów aranżacji, no i oczywiście przez wiele lat będzie to modne rozwiązanie. Balustrady szklane są teraz wykonywane z bardzo dobrej jakości materiałów, a więc nie trzeba obawiać się tutaj o ich trwałość.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger