24 kwietnia

CZERŃ, BIEL I DREWNO! POŁĄCZENIE IDEALNE DO ŁAZIENKI KINGI I PIOTRKA.

Pokój kąpielowy. 
Kingę i Piotrka mieliście okazję już poznać przy okazji TEGO posta, gdzie pokazałam Wam ich salon oraz sypialnie. Teraz przyszedł czas na łazienkę na piętrze. Bardzo lubię to dość spore pomieszczenie w moich ostatnio ulubionych kolorach i z dodatkiem ocieplającego całość drewna. Dodatkowo właścicielom zależało na spójności wszystkich pomieszczeń, a to połączenie idealnie spełnia ten warunek. Powstał nam taki oto wręcz pokój kąpielowy, fajny, odprężający kolejny kącik w ich nowym domu. Zreszta sprawdź dalej jaką łazienką będą mogli się cieszyć nasi bohaterowie :)Funkcjonalne, przestronne i piękne...
Jak już wspomniałam wcześniej to wnętrze jest naprawdę spore, jednak ze względu na dość duże okno pojawiają się jakieś malutkie komplikacje. Wszystkie podłączenia musiały także zostać na swoim pierwotnym miejscu. Z tego wszystkiego powstała nam taka oto łazienka.
Tuż za drzwiami mieści się zabudowa z czarnej lakierowanej płyty, w której można ukryć ręczniki, środki czystości, czy to, co nam tylko przyjdzie do głowy.
Obok szafy mamy wc wraz z zabudową, która pełni rolę półeczek czy to na książki czy też kosmetyki albo przeróżne świecie lub inne dekoracje.
Wchodząc do łazienki od razu widzimy piękną komodę, która pełni też świetną funkcję miejsca do przechowywania, a także toaletki dla gospodyni. Okrągłe lustro komponowało się idealnie. Tuż nad nim mamy dwa punkty świetle.
Natomiast obok stoi wanna ze szklanym parawanem.
Nie mogło zabraknąć czarnego oświetlenia, żaluzji oraz drewnianej drabinki na ręczniki.
Te wszystkie meble, dodatki świetnie współgrają z drewno-podobnymi płytkami oraz białymi cegiełkami.

Ten układ łazienki pozwolił nam stworzyć przestronne, funkcjonalne pomieszczenie ze wszelkimi niezbędnymi w łazience rzeczami. Myślę, że będzie to idealne wnętrze do relaksu w wannie przy świecach po ciężkim dniu w pracy, a także na szybkie przygotowanie się do kolejnego! 1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger