22 kwietnia

MOTYW BOTANICZNY W NASZEJ SYPIALNI.

Powiew lata. 
Ostatnio na blogu pojawił się post z bardzo ciekawymi dodatkami z motywem botanicznym (KLIK). Takie detale pojawiły się i u mnie w ubiegłym roku, dokładnie w naszej sypialni. Może pamiętasz? Różowa pościel z dodatkiem zielonych akcentów, a jak nic Ci to nie mówi to TU są zdjęcia. W tym roku również zapragnęłam małej dżungli :) ale... nie byłabym sobą, żebym troszkę nie zmieniła! Często piszę tutaj jak niewiele potrzeba aby tak wiele zmienić w naszym wnętrzu i myślę, że ten post właśnie to pokaże. No i możesz zabawić się w mały quiz z cyklu znajdź różnicę :)Pościel. 
Nie bez powodu od niej zaczynam, bo w sypialni to właśnie ona potrafi zmienić wszystko. Tak było i w moim przypadku. W tym roku postawiłam na mocny, botaniczny motyw, kolorowe liście, a żeby tą pstrokatość troszkę przełamać pojawiły się dwie różowe poduchy ze starego, różowego kompletu. Małe jaśki także możesz pamiętać, to te same, co w ubiegłym roku, z jednej strony mają piękną tropikalną grafikę, a z drugiej mięciutki, różowy materiał. W ten oto sposób łącząc stare z nowym mamy zupełnie inaczej wyglądające łóżko, a do tej metamorfozy potrzebny był jedynie jeden komplet pościeli!

Nowe oblicze starych rzeczy. 
Nie musimy od razu wymieniać wszystkiego jeżeli chcemy coś zmienić. U mnie tak naprawdę większość tych dekoracji już była, a ja jedynie po prostu zmieniłam ich miejsce lub odświeżyłam ich wygląd. Weźmy na przykład nasze lampki nocne. To te same, które wiszą tu od roku, ale zdjęłam z nich abażur i zostawiłam takie gołe, surowe żarówki. Abażur w zyg-zag nie do końca mi tu aktualnie pasował, a taki nowy wygląd lampy wkomponował się w idealnie w całą stylistykę pomieszczenia. Pojawiła się także nowa, zielona roślinka, oczywiście sztuczna, ale stoi w starej, pięknej butelce. Te małe świeczniki z botanicznym motywem też możecie już kojarzyć, stały gdzie indziej, a teraz mają piękną różową podstawkę. W tym toku dodałam jeszcze odrobinę więcej drewnianych dodatków, w których jestem nadal zakochana!W ten sposób odmieniłam kolejny raz naszą sypialnie używając praktycznie tych samych rzeczy. Dodatkowo jest już w motywie, który pojawił się wcześniej, a wygląda zupełnie inaczej dzięki jednej rzeczy- pościeli! Tak, to właśnie ona może sprawić, że obudzimy się w zupełnie nowej sypialni, a kawa będzie smakowała zupełnie inaczej niż przedtem ♡


LISTA PRZEDMIOTÓW:
Pościel- Agata Meble
Różowe poduszki- English Home
Jaśki z motywem botanicznym- Anika Kids
Miętowa Filiżanka- Mondex
Drewniane dodatki- Lasem Zdobione
Lampki Nocne- Little Room
Podstawka z trawy morskiej, komoda, sztuczna gałązka- Ikea
Łóżko- DIY
Skrzynka- DIY

----------------------------------------------------------------------------------
UWAGA ROZDANIE!
Jeżeli podobają Ci się moje drewniane dodatki od lasemzdobione.pl to masz szansę wygrać je pod tym zdjęciem na moim instagramie: mieszkanie.marzen1 komentarz:

  1. Potrzebuję takich rzeczy - http://bercal.pl/produkty/oferta/oswietlenie-zewnetrzne-ogrodowe-i-uliczne/. Czy takie lampy ogrodowe w Krakowie robią różnicę? Warto na nie postawić? A może da się znaleźć coś lepszego?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger