08 kwietnia

SALON I SYPIALNIA KINGI I PIOTRKA.

Kinga i Piotr.
Dziś zapraszam Was do salonu i sypialni Kingi i Piotrka. To naprawdę fajne, duże pomieszczenia w ich domu typu bliźniak. Mam przyjemność projektować cały ich dom, więc pokażę Wam także inne miejsca. Założenie właścicieli było takie, aby całe ich nowe gniazdko było spójne, w odcieniach bieli, szarości, czerni. Zauważyłam, że przede wszystkim podobają im się te nowoczesne wnętrza, dlatego te w znacznej większości takie właśnie są. Dodatkowo Piotr bardzo lubi motywy związane ze Stanami Zjednoczonymi, więc możecie się ich tutaj spodziewać :) To co, zaczynamy wycieczkę?Salon. 
Mieści się na parterze domu i jego powierzchnia to około 30m2. Jest zachowany w stonowanych kolorach, na ścianach szara farba oraz cegła. Od wejścia rzuca nam się w oczy duży narożnik na środku pokoju. Tuż za nim mamy mini bar z wysokimi krzesłami, idealny dla kibiców sportowych rozgrywek. Zarówno bar, fotel z podnóżkiem, lampa i całe oświetlenie są czarne i przełamują szarość, a także biel pozostałych mebli. Nie mogło także zabraknąć wspomnianych wcześniej obrazów związanych z Ameryką. To idealne miejsce do rodzinnych spotkań, rozrywki i wyciszenia się na kanapie z książką.
Sypialnia. 
Z pozoru nie jest to łatwe pomieszczenie ze względu na skosy, które są dość spore, jednak udało mi się stworzyć fajne miejsce z wydzieloną przestrzenią na garderobę. Od wejścia widzimy duże łóżko z szafkami nocnymi. Ściana za zagłówkiem jest czarna i świetnie kontrastuje z pikowanym zagłówkiem i szafką nad nim. Nie mogło zabraknąć ściennej galerii, a z drugiej strony widzimy ozdobną zabudowę kaloryfera. Na przeciw natomiast znalazło się miejsce dla dużej komody, która świetnie przechowa wiele rzeczy. Te drzwi, które widzicie obok są właśnie do garderoby. Sypialnia oczywiście zachowana jest w tej samej kolorystyce i stylu co pozostałe pomieszczenia w domu.Jak Wam się podoba mieszkanie w takim stylu? Inne pomieszczenia pojawią się w kolejnych postach ♡

1 komentarz:

  1. A jeszcze co do rozrywki... jak widzicie takie https://www.shootingcracow.com/oferta/szkolenia/ szkolenie strzeleckie w Krakowie? Fajna atrakcja? Wszystkim powinno się spodobać?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger