03 października

PRZYTULNA CZERŃ- KUP GOTOWY PROJEKT MIESZKANIA #1.

Czarno to widzę? 
Ciemne wnętrza przez wiele osób postrzegane są jako depresyjne, smutne, po prostu ciemne i nieprzystosowane do codziennego życia... Tymczasem gdy tej czerni dodamy w odpowiedniej ilości to wnętrze będzie przytulne i klimatyczne. Tym właśnie kierowałam się projektując tą przestrzeń 40m2, która otwiera mój cykl KUP GOTOWY PROJEKT MIESZKANIA.
O co chodzi? Otóż chciałam wyjść na przeciw tym wszystkim osobom, które zgłaszają się do mnie i chcą projekt "na już", bo poprzedni projektant się nie sprawdził, coś nie zagrało, a jutro wchodzi ekipa remontowa... Niestety jakbym się nie postarała nie jestem w stanie podjąć się takiego wyzwania, więc postanowiłam stworzyć parę gotowych projektów do kupienia, na podstawie najbardziej popularnych układów mieszkań. Kupując gotowy projekt otrzymacie wizualizacje w dużym formacie każdego pomieszczenia, spis materiałów użytych w projekcie, spis mebli i dodatków, a więc pozostaje jedynie udać się na zakupy!

Przytulna czerń...
...to 40m2 mieszkanie, na które składa się salon z aneksem kuchennym i jadalnią, korytarz, sypialnia i łazienka. Projekt ten zawiera 2 wersje na wejście do sypialnia: z salonu lub korytarza. Większość mebli pochodzi z popularnych sklepów i sieciówek. Wszystko utrzymane jest w kolorystyce czarnej, szarej, białej z dodatkiem drewna i pięknych wzorzystych płytek w kuchni i łazience.
Kuchnia dzięki braku górnych szafek, pomimo swojej wielkości i czerni wydaje się lekka i jest bardzo funkcjonalna. Na niedużej przestrzeni salonu zmieścił się i kącik wypoczynkowy i jadalniany. W klimatycznej i nietuzinkowej sypialni oprócz wielkiego łóżka jest też duża szafa. W niedużej łazience mamy miejsce na prysznic i wielką szafę, za którą ukryta jest m.in. pralka!
 salon, kuchnia i jadalnia

 sypialnia

łazienka i korytarz
układ

To pierwszy projekt z tego cyklu, ale już jestem w trakcie opracowywania kolejnych, na mieszkania o różnych wielkościach, więc mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Zainteresował Cię ten projekt? Dowiedz się więcej TUTAJ.

3 komentarze:

  1. Każdy centymetr trzeba tu dobrze rozplanować, szczególnie jak metrów wcale nie ma tak dużo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko dobrze przemyślane, sama bym lepiej nie rozplanowała takiej przestrzeni :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawy projekt! Szczególnie spodobało mi się rozwiązanie w łazience, gdzie w szafie jest schowana pralka. Właśnie szukałam czegoś podobnego dla mojej wirówki do prania, skorzystam z tego pomysłu :) Dziękuję!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger