29 listopada

DWA NOWE POMIESZCZENIA U POZYTYWNIE ZAKRĘCONEJ RODZINKI.

Przymusowy remont. 
Na pewno większość z moich czytelników zna Martynę i jej cudowną, szaloną rodzinkę pod instagramową nazwą janki.home. Jakiś czas temu ich sypialnie zaatakował pożar, niszcząc ją kompletnie i atakując także pokoje obok... Po tych dość przykrych wydarzeniach minęło już troszkę czasu i aktualnie w ich domu trwa remont. Martyna miała wizję swojej sypialni, wiedziała co chce, ale nie wiedziała jak to będzie wyglądało, więc zaproponowałam, że stworzę jej wizualizacje! Dodałam parę szczegółów, a nowa sypialnia spodobała jej się na tyle, że zaprojektowałam także pokój Amelki, starszej córki Martyny i Łukasza, który będzie w miejscu ich dawnej sypialni. Wyszły dwa piękne pomieszczenia, zresztą zobaczcie sami!Sypialnia. 
To dość spory pokój około 13m2, w miejscu starej bawialni dzieci. Jest dość długi i stosunkowo wąski, ale ma dwa piękne, duże okna. Martyna postanowiła podzielić to miejsce na dwie strefy. W pierwszej, tej od wejścia mamy dużą szafę, pojemną komodę, wszystko w bieli, a żeby troszkę ją przełamać to pojawiła się piękna, pleciona huśtawka.
Druga część oddzielona jest szprosami, które wprowadzają nas do części relaksacyjnej. Tu mamy duże, białe łóżko, na tle ściany imitującej beton. Podkreślą ją obrazki oraz oświetlenie. Po bokach dwie bardzo proste szafki nocne w czarnym kolorze. Ta czerń przewija się w całym tym pomieszczeniu w postaci dodatków, co świetnie przełamuje biel ścian. No i obowiązkowo musiał się pojawić także dywan, znając Martynę będzie ich znacznie więcej :)
Pokój Amelki. 
Na pewno dobrze znacie to pomieszczenie ze zdjęć Martyny, była tu ich piękna sypialnia. Teraz będzie tu pokój starszej córki. Będzie jasna podłoga, szare ściany oraz drewniane i różowe detale.
Wchodząc do pokoju mamy popularny model łóżka z sieciówki, chciałam je troszkę odmienić stąd te buduarowe cieniutkie firanki zapewniające także troszkę prywatności. Tuż obok pojemna szafa z lustrzanym frontem, a na niej drewniane skrzynki. Nie mogło zabraknąć huśtawki w centralnym miejscu pokoju, idealnej do odpoczynku z książką. We wnęce natomiast zmieściło się biurko z ciekawą ścianką z drewnianych desek. To bardzo prosta konstrukcja, która zapełniona książkami będzie na pewno ciekawie wyglądać. No i kolejne miejsce do przechowywania, tuż przy wejściu to biała komoda, a nad nią okrągłe lustro w drewnianej ramie, idealne dla dorastającej dziewczynki, gotowej na pierwsze makijaże. Pomimo dość sporej ilości mebli zostało całkiem sporo miejsca na środku, na zabawę, na mięciutkim dywanie!


Ja już się nie mogę doczekać kiedy Martyna z Łukaszem zrealizują remont, a także tego jak przekształcą te projekty po swojemu, bo tak kreatywni ludzie na pewno stworzą coś cudownego!

1 komentarz:

  1. Wiem, że wiele osób ma kłopot, jeśli zaleje mieszkanie. Jeśli tak to przyda ci się osuszanie po zalaniu. Usługę taka profesjonalnie wykonuje wiele firm. Ponadto od razu taka firma wykona odgrzybianie pomieszczeń oraz ich ozonowanie. Na pewno poradzą sobie ze wszystkim, a skutki zalania zostaną bardzo szybko usunięte. Musicie sobie skorzystać, bo warto! Sami takich efektów nie osiągniecie. Co do konkretnych firm, to myślę, że jak najbardziej można tutaj polecić usługi https://www.drypol.pl/ . Tam znajdziecie profesjonalną pomoc.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger