04 listopada

METAMORFOZA KOMODY Z SIECIÓWKI.

Zmiany, zmiany, zmiany!
Czasami człowiek już tak ma, że potrzebuje ciągle czegoś nowego, jakiegoś zastrzyku adrenaliny, tej ciekawości co przyniesie to "nowe" i ja tak właśnie mam z naszym mieszkaniem... Nawet te najmniejsze zmiany cieszą, a i przy okazji napędzają kolejne. Nie mówię tu wcale o generalnym remoncie, zrywaniu paneli czy malowaniu ścian. Dziś tematem będzie malutka zmiana, która może zdziałać naprawdę dużo fajnego dla naszego wnętrza, a mowa tu o wymianie gałek w komodzie z sieciówki!

Na pewno każdy z nas ma taki mebel w swoim domu, który nas denerwuje, chcemy go zmienić, ale ciągle "coś" i docelowo jest z nami kolejne dni, tygodnie, miesiące lub lata. U mnie tak było z naszą szafką RTV, którą pokazywałam Wam przy okazji TEGO posta o metamorfozie jesiennej salonu. Tak mi się spodobała ta zmiana, że postanowiłam pójść o krok dalej, a że mam takie miejsce w mieszkaniu, gdzie oprócz komody i łóżka nie ma praktycznie nic innego, to stwierdziłam, że sypialnia, bo o niej mowa będzie idealna by pokazać taką zmianę. To mały pokój, w którym moim jedynym szaleństwem jest tak naprawdę wymiana pościeli... Za to teraz oprócz pościeli mogę zaszaleć z czymś więcej! Postanowiłam wymienić standardowe czarne uchwyty na śliczne, czarno-białe gałki "lizaki" z regalka.pl
przed


Dopełnienie całości. 
Komoda nabrała zupełnie innego charakteru, a co za tym idzie cała sypialnia dzięki jednemu małemu gadżetowi również! Nie wiem czemu, ale te gałki jakoś idealnie kojarzą mi się z jesienią, więc postanowiłam pójść o krok dalej i pozbyłam się różowej skrzyni, a na jej miejsce postawiłam czarny, okrągły stolik, który zapewne kojarzycie wcześniej z naszego salonu. Do tego taca ze świecami, kosz z trawy morskiej z kocem i lampkami i mamy wnętrze gotowe na jesienne wieczory!

Jeżeli nie macie czasu ani chęci, bo nie oszukujmy się, nie każdemu chce się ciągle coś zmieniać, ale jednak kusi nas ten efekt "po", gdy wnętrze nabiera innego charakter, taka wymiana uchwytów w jakimkolwiek meblu może być niesamowicie fajnym, szybkim i efektowym rozwiązaniem! 

UCHWYT LIZAK- regalka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger