11 grudnia

ŚWIĄTECZNA ODSŁONA NASZEJ SYPIALNI.

Coraz bliżej Święta...
... a ja już nie mogę się doczekać! W tym roku wyjątkowo cały ten okres przygotowań spędzam w domu. Zapewne niejedna osoba wyobraża sobie teraz jak na spokojnie wszystko sobie planuję, przygotowuję, krzątam się po kuchni, a wcale tak nie jest. Ze złością wręcz czekałam na moment, kiedy będę mogła już się ruszyć z tą moją nogą i rzeczywiście chociaż trochę podekorować to moje mieszkanie. Normalnie u mnie zaczyna się dziać już pod koniec listopada, a w tym roku kalendarz wskazał grudzień, a ja byłam totalnie w proszku. Nie chodzi tu o wyścig kiedy i kto pierwszy tylko o to, że ja tak strasznie lubię ten czas i tą magię jaką tworzą te wszystkie światełka, detale, że nie mogłam się już doczekać, kiedy i u mnie tak będzie. Od razu jak zdjęli mi gips zaczęliśmy powolutku z Ł. tworzyć magię i u nas :)


Rozpoczęliśmy od sypialni.
Bo to najmniejsze pomieszczenie w naszym mieszkaniu i zarazem najłatwiejsze aby dokonać w nim jakichkolwiek zmian. Nieraz już wspominałam tutaj, że w zasadzie wystarczy zmiana pościeli i już mamy odmienione wnętrze, no więc tak też rozpoczęliśmy nasze zmiany. Wybrałam piękną, zimową pościel z motywem renifera z yourhomestory.com.pl. Uwielbiam ich pościele za jakość i design. Ta wpasowała się u nas idealnie i jest fajną alternatywą dla tych tradycyjnych, czerwonych.

Nad łóżkiem zamiast łapacza snów pojawił się mój własnoręcznie wykonany wieniec z ubiegłego roku (KLIK), a zamiast czarno białego obrazka drewniany, biały renifer. Takie dwa małe akcenty świąteczne świetnie wpisują się w klimat pomieszczenia.


Druga strona pokoju to oczywiście nasza biała komoda z wymienionymi gałkami, o których już Wam pisałam (KLIK). Postawiłam na niej srebrne dodatki. Na stoliku obok również pojawiły się srebrne akcenty i mała choineczka. Całość zamykają te fajne żaróweczki na sznurku, które wiszą na drabince bambusowej i dają bardzo przyjemne i ciepłe światło.
Świąteczna magia. 
Przy pomocy paru rzeczy możemy stworzyć bardzo przytulne wnętrze, wspaniale wpisujące się w porę roku czy właśnie w świąteczny klimat. Sypialnia to bardzo łatwe pomieszczenie do wszelkich metamorfoz więc jeżeli nie czujesz się w aranżacji wnętrz to właśnie sypialnia będzie idealnym wyborem na początek aby zobaczyć jakie to łatwe, złapać bakcyla i stworzyć magiczne, świąteczne wnętrze!


Miłego tworzenia ♡


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger