08 lutego

RÓŻOWY ŚWIAT NA WIOSNĘ!


Różowo mi...
No dobra, były już inspiracje na mięte, błękit czy motyw botaniczny, kolory idealne by przywitać nimi wiosnę we wnętrzu, ale zabrakło jedno, bardzo ważnego... RÓŻU! To mój ulubiony kolor wiosną i latem.
Róż jest troszkę jak biel, wygląda dobrze praktycznie z każdym innym kolorem, trzeba tylko umiejętnie dobrać jego odcień i styl dekoracji. Gdy dobrze to zestawimy to spokojnie róż możemy zastosować z granatem, zielenią, czerwienią czy innymi wyrazistymi kolorami. Dodatkowo mam wrażenie, że róż cudownie ociepla wnętrze, rozjaśnia je, wprowadza taki świeży klimat. To wszystko zależy także oczywiście od tego, jak dużo tego różu dodamy, czy będą to tylko dekoracje typu poduchy, pościel, koce, świece, czy może zaszalejemy bardziej i postanowimy przemalować jakiś mebel, ścianę? Na co się nie zdecydujecie zobaczcie te inspiracje, z pewnością pojawią się jakieś fajne pomysły i w Waszej głowie!3 komentarze:

  1. piękny odcień różu. nie lubię mocnego, ale ten kolorek do mnie przemawia

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle szarości wokół że trochę koloru w życiu na pewno się przyda

    OdpowiedzUsuń
  3. Róż możemy spokojnie przemycić do wielu pomieszczeń nie tylko w meblach do pokoju dziecięcego. Świetnie będzie również wyglądał w salonie czy jadalni. Jest to ciepły kolor i daje nieco energii do wnętrz.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger