22 kwietnia

NASZ MAŁY BIAŁY DOMEK- #10 ŁAZIENKA NA PARTERZE.

Przemyślane decyzje.
Nasze obecne łazienki nauczyły nas jednego- aby wybierać coś, co podoba nam się już dłuższy czas, a nie minutę, a także stawiać na ponadczasowe rozwiązania. W sumie to tak jak w kuchni, bo to właśnie kuchnia i łazienka są miejscami, które robi się na lata... Nie ukrywajmy, że remont właśnie tych pomieszczeń łączy się z ogromnymi kosztami, dlatego tak ważne jest dla nas aby te miejsca były  maksymalnie przemyślane. Tym wstępem dziś zapraszam Was do naszej łazienki na parterze.Co na ścianach i podłodze?
Zależało nam aby to miejsce było jasne, przyjemne z delikatną nutką stylu rustykalnego, takiej troszkę wiejskiej chaty, ale mimo wszystko by odrobinkę było też nowoczesne. Wybraliśmy płytki, które wydaje mi się, że idealnie pasują do tego opisu. Na ścianach pojawi się dość popularny wzór, u nas będzie to płytka Abisso Bar White marki Tubądzin. Ta płytka podobała mi się już tyle czasu, że gdyby miała mi się znudzić to już dawno by to się stało. A, że jednak tak nie było to myślę, że będzie to ten świetny, ponadczasowy element! Drugą taką płytką, która na pewno szybko mi się nie opatrzy będzie Wood Cut Natural STR, którą wybraliśmy na podłogę, również marki Tubądzin. Ma piękne, drewniane słoje i wygląda jak naturalna deska. Dodatkowo ma po prostu idealny odcień, a na tym mi bardzo zależało. Pojawi się tu jeszcze trzeci element, a będzie nim listwa ścienna Palazzo 2, którą postanowiliśmy tu zastosować, a tym samym delikatnie zmieniliśmy projekt, ale chciałabym, żeby to pozostało tym elementem zaskoczenia gdy już wszystko skończymy :)Odrobina czerni. 
W między czasie gdy już wizualizacje były stworzone, a my mieliśmy czas na jakieś małe przemyślenia pojawił się pomysł na wprowadzenia tu lekkiego kontrastu w postaci baterii i kabiny prysznicowej w czarnym kolorze, bo z tym srebrem jakoś od początku było nam nie po drodze. Marka Rea ma w swojej ofercie piękne produkty właśnie w takim odrobinkę rustykalnym stylu, które tu wybraliśmy. Myślę, że z komodą będą tworzyć zgrany duet. 

Jedyny problem jaki tu mamy, to lustro. Totalnie nie wiemy jakie tu wybrać, stąd to puste miejsce tam, gdzie powinno wisieć. Czarne, białe, a może w drewnianej ramie? Okrągłe czy kwadratowe, a może prostokątne? Ciężki wybór... :) 
Ale na pewno jakiś podejmiemy, a efekt końcowy myślę, że zobaczycie szybciej niż się spodziewacie ♡

Post powstał we współpracy z markami Tubądzin oraz Rea.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger