21 maja

NASZ MAŁY BIAŁY DOMEK- #15 PRZEDPOKÓJ I WERSJA JUŻ OSTATECZNA!

Witajcie w naszym domu!
Nasz przedpokój to zdecydowanie nie jest zbyt duże pomieszczenie, a jednak sprawiło nam dość dużo problemów, no bo jak na taki małym metrażu zmieścić wszystko co się chce? Pisałam Wam o tym już kiedyś -> KLIK. Chyba wreszcie udało nam się uzyskać mały kompromis i zmieściliśmy praktycznie każdy element jaki chcieliśmy, czyli jest i troszkę dekoracyjne, ale przy tym nadal funkcjonalnie. Pojawią się tu wszystkie najważniejsze elementy jakie chciałam więc mogę spokojnie stwierdzić, że miejsce, które wita wszystkich zaraz po przekroczeniu progu będzie naprawdę fajnym miejscem idealnie oddającym charakter całego domu!Taki jest plan.
Otwierając drzwi wejściowe po lewej stronie zobaczymy ścianę, całą pokrytą białą cegłą. To tak naprawdę jedyna ściana, na której coś tu się będzie działo. Na jej tle zdecydowaliśmy się postawić dwie dość popularne szafki na buty. Planujemy je troszkę przerobić, ale nie będę zdradzała jeszcze jak, niech to zostanie tajemnicą :) Pomiędzy szafkami postawimy fajny, drewniany stołeczek, a nad nim planujemy zawiesić lustro. Tu mamy zagadkę czy będzie ono okrągłe czy może jednak podłużne.
Cała ta pozostała przestrzeń będzie pomalowana na biało. Do przeszklonych drzwi ze szprosami będzie nas prowadziła podłoga pokryta płytkami, które już znacie z naszej kuchni, tak samo jak lampę Ashby z ekconcept.pl. Myślę, że ta czerń lekko przełamie to jasno pomieszczenie i doda mu troszkę charakteru, a na tym mi bardzo zależy.

Zależało mi bardzo na tym aby cały dom aż od wejścia po wszystkie sypialnie był bardzo spójny i pomimo innych użytych materiałów aby tą spójność było bardzo dobrze widać. No i co myślicie? Chyba się udało? 

1 komentarz:

  1. Fajny design, taki nowoczesny, bardzo mi się to podoba. Warto szukać inspiracji, pomocy w internecie przy urządzaniu się.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger