21 lutego

TRZY POMYSŁY NA BIURO AGNIESZKI.

Biuro z dużym skosem.

Największą satysfakcję czuję kiedy Klienci do mnie wracają z kolejnym projektem. I chociaż pierwszego, który robiłam Agnieszce i jej rodzinie jeszcze nie widzieliście, to pokażę Wam już drugi projekt. Jest on znacznie mniejszy w stosunku do pierwszego, ale uwielbiam i takie małe metamorfozy jednego pomieszczenia. Agnieszka zgłosiła się do mnie ze swoim biurem, które z pozoru wygląda naprawdę dobrze! Na ścianach jest ładny odcień szarości, naturalna, fajna podłoga, są nawet meble, które wykorzystamy w tej zmianie, ale przede wszystkim brakuje miejsca do pracy i takiego ostatniego wykończenia. To właśnie było moje zadanie i przygotowałam Agnieszce trzy propozycje na rozwiązanie tych problemów. 

Wersja I. 

W tej wersji stworzyłam strefę do pracy z dużym blatem pod skosem. Blat położony jest na końcach na dwóch półkach ze znanej sieciówki ustawionych bokiem. Po środku natomiast mamy półeczkę z szufladkami, która zarówno jest wspornikiem blatu jak i dodatkowym miejscem do przechowywania. Takie rozwiązanie dało nam podwójne miejsce do pracy. Z prawej strony pokoju postawiłam dwa regały, które właściciele już mają. Na przeciwko zawiesiłam drewniane półeczki dopasowane pod skos. Oprócz tego wydzieliłam strefę wypoczynkową z fajnym fotelem i lampą. A obok podwiesiłam drewnianą szafkę, która jest dodatkowym miejscem do przechowywania. 

Wersja II.
W tej wersji mamy to samo rozwiązanie z biurkiem co w wersji I, jednak ustawienie blatu jest zupełnie inne. Przez to miejsce do relaksu w przerwie od pracy stworzyłam pod oknem. Niestety ze względu na to ustawienie nie zmieściła się dodatkowa szafka do przechowywania, ale warunek z dużą ilością miejsca do pracy został spełniony, a oprócz tego pokój nadal jest bardzo klimatyczny. 


Wersja III.
W ostatniej wersji mamy narożne biurko, które w takiej przestrzeni ze skosem jest fajnym rozwiązaniem. Dzięki temu żadna z osób nie jest za blisko niskiego sufitu. Tym razem blat opada na boki, tak aby zasłonić szafki. Pełni rolę jakby nogi więc mamy tu dodatkowe wzmocnienie, a kolejne jest na środku w postaci trzeciej szafki. Kącik do relaksu wrócił na miejsce z pierwszej wersji. Zmieniłam tu jedynie szafkę na białą, która fajnie wygląda z regałami. Całość oczywiście wypełniają dodatki i to one wykańczają to wnętrze. 


Nie zdradzę Wam jeszcze, którą wersję wybrała Agnieszka, ale jestem bardzo ciekawa, którą wybralibyście Wy?


6 komentarzy:

 1. Pierwsza najbardziej mi odpowiada pod względem ustawienia i dekoracji...
  ale każda jest fantastyczna i chętnie przygarnęłabym takie biuro :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo klimatycznie, pięknie urządzone biuro. i eleganckie białe mebelki. super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w planach urządzanie biura w domu, jednak zależy mi na tym, aby mieć w tym pomieszczeniu wykładzinę, a nie panele. Chyba zdecyduję się na takie rozwiązanie, jednak potrzebuję odpowiedniej ekipy do realizacji mojego projektu. Trafiłam nawet na ofertę firmy FloorStyle https://zleca.pl/wykonawca/floorstyle-wykladziny-obiektowe-1604353361.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne wnętrze! Ja również startuje niedługo z własnym biznesem, dlatego jedno pomieszczenie w domu to napewno będzie biuro. Póki co skupiam uwagę na tym jak rozreklamować swój biznes by już od samego początku zwiększać sprzedaż. Istnieje wiele artykułów, które mogą rozwiać wątpliwości w kwestii marketingu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wpis! Podobają mi się takie mniejsze wnętrza. W ostatnim czasie też przeprowadzałam mały remont i odnawiałam stare meble. Przyznam, że bez odpowiedniego sprzętu by się nie udało. Ja posiadam dysk lamelkowy włókninowy, który świetnie się sprawdza i łatwo go znaleźć w sklepach online.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, lubię takie wpisy bo można się naprawdę zainspirować

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger