28 kwietnia

PONAD 100 INSPIRACJI NA PRZYJĘCIE W OGRODZIE JAK Z BAJKI!

Plany, wielkie plany!
Na każdym kroku podkreślam jak ważne jest dla mnie celebrowanie każdej chwili, na pozór zwykłego śniadania czy codziennej kawy. Po prostu lubię gdy codzienność ma w sobie odrobinkę magii. Jestem bez wątpienia estetką, więc gdy postanowiliśmy zorganizować przyjęcie z okazji naszej 10 rocznicy ślubu wiedziałam, że chcę aby było magiczne. 
Na naszą 5 rocznicę ślubu cywilnego zorganizowaliśmy ślub kościelny i wesele pod wiatą, które już Wam kiedyś TUTAJ pokazywałam. Teraz impreza była w naszym domu, a właściwie na tarasie i w ogrodzie. Na tarasie było typowe miejsce do siedzenia przy stole. Zrobiliśmy lekkie przemeblowanie aby wszystko się na pewno zmieściło. Chcieliśmy zadbać też o takie miejsce do relaksu pod namiotem z poduchami, paletami, latarenkami. Od razu miałam wizję w głowie jak bym chciała by wszystko wyglądało, ale zawsze zbieram też ciekawe inspiracje głównie po to, aby o niczym nie zapomnieć, a dziś podzielę się nimi z Wami. Inspiracje są na tyle neutralne, że zmieniając lekko detale możemy na ich bazie stworzyć otoczkę idealną na każdą, dowolną okazję! Mi posłużyły jako inspiracje do imprezy z okazji rocznicy ślubu, a co Wy z nimi zrobicie to juz zależy tylko od Was!

 źródło zdjęć: Pinterest

7 komentarzy:

 1. Inspiracje i zdjęcia wyjęte wprost z bajki! Przepiękne pomysły. Wcale nie takie trudne w przygotowaniu. A właśnie chciałam urządzić swoje urodziny w ogrodzie i myślę, że kilka pomysłów stąd przemycę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O bardzo się cieszę w takim razie, że troszkę pomogłam <3

   Usuń
 2. Faktycznie bajecznie! Chciałabym być na takim pięknym przyjęciu chociaż raz w życiu. Chociaż organizacja garden party jest kompletnie nie dla mnie. Nie dość, że trzeba zaplanować każdy najmniejszy szczegół (inaczej podczas imprezy gospodarze muszą x razy biegać do domu), to jeszcze pogoda może pokrzyżować plany. Wiele osób robi przyjęcie w namiocie, ale mi się kompletnie nie podoba takie rozwiązanie. Uważam, że w większości przypadków zabija on klimat. Już nie wspomnę o tym, że w lecie wewnątrz jest bardzo gorąco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Danuto jest już nowy post z efektem końcowym naszego przyjęcia, więc zapraszam serdecznie <3

   Usuń
 3. Zainspirowałaś mnie - naprawdę wspaniały wpis! Uważam, że urządzając przyjęcie na świeżym powietrzu warto się odpowiednio do niego przygotować. Jak? To zależy. Latem, w wilgotne dni warto zabezpieczyć się przed ogromem owadów, w tym komarów. Dobrym rozwiązaniem może być przyjęcie w altanie zabezpieczonej moskitierą. Miejsc, w których można taką moskitierę zamówić jest od groma, a ta firma: https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/moskitiery jest jedną z nich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Inne klimaty, ale pod imprezę firmową w Krakowie coś pięknego - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/
  Myślę, że zawsze można coś ciekawego wykombinować. Kwestia taka, czy to wasze klimaty. Fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger