09 kwietnia

PRZESTRONNE MIESZKANIE NA WYNAJEM.

 Dziś zabiorę Was do mieszkania, które już nie jeden raz pokazywałam Wam na Instagramie. Nie jest to typowe mieszkanie do wynajęcia, bo z reguły takie wnętrza są dość neutralne, często białe lub w jasnej kolorystyce. Ta przestrzeń na pewno pod tym względem będzie się wyróżniać. Nawet jedna z moich Obserwatorek napisała mi, że zwróciła na nie uwagę, widząc je przez okno i stwierdziła, że wyszło przepięknie! Takie słowa cieszą najbardziej zwłaszcza, że to mieszkanie przeszło dużo przeróżnych zmian w trakcie projektu zwłaszcza związanych z dostępnością, a właściwie brakiem niektórych produktów... Tak więc nie przedłużam i zapraszam Was do obejrzenia wizualizacji, a zapewne już niedługo również efektu końcowego!

PRZEDPOKÓJ

Na całej tej przestrzeni mamy dość jasny panel z delikatną fakturą drewna. Po przekroczeniu progu naszym oczom ukazuje się przestronny korytarz, połączony z przejściem do otwartej przestrzeni. Jedną część całkowicie zabudowałam szafami z frezowanymi frontami w czarnym kolorze ze złotymi uchwytami. Pomiędzy nimi mamy siedzisko w postaci łącznika, a wnęka pokryta jest płytkami, które pojawią się w kuchni oraz łazience. Na przeciwko wnęki mamy lustro od podłogi aż po sufit, które powiększy nam jeszcze optycznie przestrzeń i sprawi, że dość długo korytarz będzie wydawał się szerszy. Na całej tej przestrzeni mamy oświetlenie w postaci długiej szyny, którą możemy dowolnie regulować. Druga część przedpokoju prowadzi nas do salonu i tutaj na ścianie postanowiłam położyć drewniane lamele, które są takim "łącznikiem" tych powierzchni. Lamele oddzielają nam także przejście od kuchni. 

CZĘŚĆ DZIENNA
Za ażurową ścianką z drewnianych lameli mamy ukrytą kuchnię w kształcie litery L. Fronty są czarne, przełamane złotymi uchwytami. Ściany natomiast ozdabiają piękne płytki w odcieniach bieli, granatu i brązu. Mamy tutaj także mobilną, drewnianą wyspę, która świetnie spełni się jako dodatkowy blat roboczy oraz miejsce do przechowywania. Druga część kuchni również oddzielona jest ażurową ścianką z lameli, za którą schowaną mamy jadalnie z okrągłym, czarnym stołem. Na wizualizacjach możecie zobaczyć też dwa rodzaje krzeseł, jedne tapicerowane, drugie rattanowe. Ścianę ozdabiają grafiki, a także grube zasłony na szynie, schowanej za maskownicą. 
Tuż przy stole stoi duża, narożna sofa i to ona wydziela nam strefę wypoczynkową. Na okrągłym dywanie z frędzlami ustawiłam dwa drewniane, okrągłe stoliczki. Mamy też niską, elegancką szafkę RTV z czarnymi frezowanymi frontami i złotymi uchwytami. 
SYPIALNIA
Na tle wysuniętej do przodu ściany postawiłam szare, tapicerowane łóżko na czarnych nogach. Ścianę natomiast pokryłam pięknym muralem w odcieniach szarości, odrobiny pudrowego różu, z kwiecistym wzorem. Tu również zawiesiłam dwie drewniane półeczki, które służyć mają jako nocne szafki. Zdecydowałam się również zabudować grzejnik dekoracyjną osłoną. Ściana z lewej strony pokryta jest lamelami, a także lustrem, które powiększy i ozdobi nam przestrzeń. Na jej tle mamy miejsce do przechowywania, a także delikatny fotel. Aby ocieplić przestrzeń okna ozdobiłam grubymi zasłonami. 

ŁAZIENKA
Mamy tutaj zbliżoną kolorystykę do kuchni, te same płytki w towarzystwie pięknej, białej kwadratowej cegiełki. Docelowo łazienka okazała się troszkę mniejsza niż miała być, więc zdecydowaliśmy się na prysznic, odrobinę inną szafkę, ale ogólny zamysł, kolorystyka i detale pozostały bez zmian. Mamy tutaj też fajną wnękę przy wejściu z prawej strony, którą zakryłam suwanym frontem, za nim schowana jest pralka i dużo miejsca do przechowywania. 


A jeżeli jesteście z Białegostoku lub poszukujecie tu mieszkania do wynajęcia to zachęcam Was do zajrzenia do ogłoszenia -> KLIK
Mieszkanie jest już praktycznie gotowe przyjąć mieszkańców w swoje progi! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger