23 maja

PROJEKT CZĘŚCI BIUROWEJ W MAGAZYNIE.


Dziś chciałabym Wam pokazać projekt inny, niż te, które pokazywałam tu wcześniej. Lubię wychodzić ze strefy komfortu i raz na jakiś czas zaprojektować coś innego niż wnętrza mieszkania, czy domu. Tym razem jest to wizualizacja części biurowej, która mieści się w dużym magazynie. Są tu dwie łazienki, szatnia, kuchnia z jadalnią, biuro jednoosobowe oraz dwa pomieszczenia biurowe wieloosobowe. Miało być nowocześnie, funkcjonalnie, ale też schludnie i ładnie, a oto więc zobaczcie sami, co z tego wyszło. 

Na początek pokażę Wam korytarz. Zależało mi aby przez przeszklone drzwi wejściowe od razu było widać w oddali podświetlone logo. W związku z tym, że jest to firma ogrodnicza postanowiłam powiesić je na zielonej ścianie, pokrytej roślinnością. Ten sam motyw powtarza się z drugiej strony długiego korytarza. Pomiędzy mamy natomiast część z lustrem, która optycznie będzie powiększać przestrzeń oraz środkową część pokutą ciemnymi lamelami. Ściana po drugiej stronie jest praktycznie cała w drzwiach prowadzących do przeróżnych pomieszczeń, dlatego zupełnie ją uprościłam jedynie ją malując. W części biurowej będą również dwie łazienki, damska i męska. Obydwie są dokładnie w takim samym stylu oraz kolorystyce. Króluje tu czerń oraz drewno, proste, minimalistyczne rozwiązania. W obydwu mamy dwie strefy z umywalkami oraz oddzielone drzwiami WC. 
Szatnia jest bardzo minimalistyczna i funkcjonalna. Mamy w niej jedynie ławeczkę oraz zamykane szafki. Ściana pokryta jest ciekawą, czarną strukturą, dzięki której z pewnością zachowamy tu dłużej czystość i unikniemy malowania. 
W kolejnym pomieszczeniu wydzieliłam kuchnię oraz miejsce, które ma służyć jako mini jadalnia. Są tu wszelkie niezbędne sprzęty: mała, zabudowana lodówka, zlew, mikrofala oraz ekspres do kawy. Przy stole będzie można chwilę się zrealiskować podczas przerwy na posiłek. 

Dalej przechodzimy do jednoosobowego biura. Przy wejściu wydzieliłam strefę wypoczynkową oraz do prowadzenia wszelkich rozmów. Praktycznie cała ściana jest zabudowana pojemną szafą od podłogi aż po sufit. Pod oknem natomiast mamy strefę do pracy z funkcjonalnym i wygodnym biurkiem.

Ostatnie dwa pomieszczenia to biura wieloosobowe, w których pomimo łączonych biurek mamy poczucie prywatności i swojego kawałka miejsca do pracy. Oprócz tego jest tez dużo miejsca do przechowywania, a także tego na ustawienie niezbędnych urządzeń. 


Całość jest spójna, elegancka, nowoczesna, a przy tym funkcjonalna i sprzyjająca przyjemnej pracy. 

1 komentarz:

  1. Bardzo ładny i elegancki projekt! Ja też ostatnio mogłam poczuć się jak projektantka, ponieważ sama zaplanowałam jak mają wyglądać torby z logo w moim sklepie. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger