08 marca

O MNIEWitam Cię na moim blogu!
Nazywam się Ewelina i postanowiłam podzielić się z Tobą swoją pasją.
To miejsce powstało aby Cię zainspirować, pokazać jak w prosty sposób możesz coś zmienić, a efekt będzie niesamowity! Mieszkanie to miejsce bardzo ważne dla każdego z nas, to nasze codzienne życie, ciepło i rodzinny klimat. Dlatego pojawią się tu tematy wszystkie dotyczące mieszkania i życia w nim!


Poznajmy się lepiej!
Wiesz już, że na imię mam Ewelina, natomiast nie wiesz, że mieszkam blisko Białegostoku w pięknym, białym domku pod lasem. Gdy zaczęłam tworzyć to miejsce w 2016 dzieliłam się wnętrzami naszeg dwupoziomowego mieszkania w blogu i to tam się wszystko zaczęło. 

Moje życie kręci się wokół mojej rodziny, męża Łukasza i psa, który wabi się Riko, no i oczywiście wokół mojej pracy, która jest także moją pasją. Jestem właścicielką szkoły tańca, prowadzę lekcje przygotowujące pary do swojego Pierwszego Tańca, a w między czasie zmieniam coś w naszym mieszkaniu i dzielę się tym właśnie z Tobą.

Od tego bloga zaczęła się także moja przygoda z projektowaniem wnętrz dla innych. 
Jestem w tym temacie kompletnym samoukiem, ale wierzę, że jak się poświęca czemuś całe swoje serce to można być w tym bardzo dobrym.


Mam nadzieję, że poznamy się lepiej!
Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiem!
epozarska@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger