14 marca

JAK WYBRAĆ IDEALNĄ BRAMĘ GARAŻOWĄ?

 

Jak wiecie jeszcze w ubiegłym roku rozpoczęliśmy budowę naszego garażu. 

Nie wiem czy pamiętacie, ale gdy kupowaliśmy nasz dom był on w stanie surowym, a jego plan totalnie go nie obejmował. Troszkę nam to zajęło od momentu przeprowadzki, ale nareszcie jesienią zamknęliśmy temat dobudowy dwustanowiskowego garażu, a taką „kropeczką nad i” jest bez wątpienia brama garażowa, którą wybraliśmy.

Wybór bramy garażowej wcale nie należy do najłatwiejszych. Aktualnie na rynku jest mnóstwo producentów proponujących swoje produkty i warto się nad tym tematem dłużej zastanowić, bo dobra brama to niezbędny i jakże ważny element na długie lata! 


Dziś napiszę Wam dokładnie czym my się kierowaliśmy przy wyborze naszej bramy i dlaczego docelowo zdecydowaliśmy się na tą konkretną markę, a nie inną. 


Przede wszystkim zależało nam na tym aby brama była jak najbardziej wytrzymała, cicha, bezpieczna, energooszczędna, ponadczasowa, ale również z dodatkowymi fajnymi opcjami sterowania. 


Po obejrzeniu produktów różnych producentów wiedzieliśmy, że decydujemy się na markę HÖRMANN. Jeżeli jesteście jeszcze na etapie budowy to warto już wtedy umówić się na konsultację z Partnerem Handlowym, który doradzi, podpowie i pomoże wybrać idealną bramę pod Wasze preferencje. 


Warto również zapoznać się ze stroną internetową www.hormann.pl, dostępnymi na niej katalogami, a także konfiguratorem, w którym możecie stworzyć taką swoją idealną bramę i sprawdzić jej wszystkie dostępne opcje. Korzystając z wyszukiwarki Partnerów Handlowych możecie natomiast nawiązać kontakt ze sprzedawcą, który rozwieje wasze wszelkie wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania. 


Następnym etapem jest umówienie się na profesjonalny pomiar, podczas którego uzgadniamy potencjalne zmiany, dostosowujemy dodatkowe parametry, rozwiewamy ewentualne wątpliwości, a następnie składamy nasze zamówienie.

Pamiętajmy, aby zadziałać z wyprzedzeniem, gdyż są to zamówienia indywidualne, na które musimy poczekać kilka tygodni.


My zdecydowaliśmy się na BRAMĘ SEGMENTOWĄ LPU42 Z NAPĘDEM SUPRAMATIC P o bardzo prostym designie, dzięki temu również ponadczasowym. Ma ona powierzchnię Planar w kolorze antracytowym CH7016 Matt Deluxe i przetłoczenia L.


Dlaczego właśnie taki wybór?


Przede wszystkim ze względu na napęd, który cechuje wysoki komfort obsługi, inteligentne funkcje oraz szybka i cicha praca. Bardzo ważne dla nas było sterowanie bramą garażową z poziomu telefonu, a zintegrowany z napędem odbiornik Bluetooth, a także aplikacja BlueSecur właśnie to umożliwia.


Kolejnymi świetnymi funkcjami jest możliwość sprawdzenia z dowolnego miejsca poprzez aplikację w telefonie czy nasza brama jest na pewno zamknięta. Możemy ją również z dowolnego miejsca na świecie otwierać i zamykać, to rewelacyjna opcja na przykład, gdy kurier ma dla nas paczkę, a nas nie ma w domu, a umożliwia nam ją jednostka centralna SMART HOME HÖRMANN HOMEE.


Coś, czego wcześniej absolutnie nie widziałam to automatyczna wentylacja garażu, bez konieczności otwierania całej bramy. Specjalnie czujniki wilgotności samodzielnie sterują uchylaniem górnego segmentu bramy, nie musimy się o nic martwić, wszystko robi się samo!


No i najważniejsze - bezpieczeństwo! Czyli mechaniczne zabezpieczenie przed podważeniem bramy przy pomocy ryglowania, które uruchamia się podczas zamykania i działa również gdy nie ma prądu. Nasza brama jest wytrzymała, cicha, bezpieczna, energooszczędna, ponadczasowa, ale również z dodatkowymi fajnymi opcjami sterowania. Dlatego właśnie wybór padł na markę HÖRMANN i jesteśmy dumni i szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z tym znakomitym producentem bram, dzięki któremu możemy codziennie korzystać z najlepszego jakościowo produktu dostępnego na rynku![Tekst powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Hörmann Polska]

1 komentarz:

  1. Wow, gratulacje z powodu ukończenia budowy garażu! Wybór odpowiedniej bramy garażowej to zdecydowanie istotny krok, który ma wpływ na komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność naszej przestrzeni :). Dzięki za dzielenie się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na ten temat. Ten etap jest jeszcze przede mną - u nas budowa domu jest dopiero na samym początku, a co dopiero garaż... Zazdroszczę, że u was to już koniec!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger