17 listopada

16 MNIEJ ZNANYCH ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW.

Wprowadź się w świąteczny nastrój.
Często przy tej całej bieganinie związanej ze zbliżającymi się Świętami jesteśmy tak nakręceni na zakupy, prezenty i to wszystko co się dzieję dookoła, że zapominamy tak naprawdę po co to wszystko robimy i o całej magii Świąt. W tej gonitwie powinniśmy znaleźć chociaż chwilę czasu dla siebie, aby wprowadzić się w ten świąteczny klimat. Sposoby na odnalezienie świątecznego "ducha" w sobie jest wiele. Moim ulubionym jest oglądanie świątecznych filmów. Są one idealne zarówno na wieczory we dwoje, samotne spędzanie czasu, spotkanie z przyjaciółkami czy niedzielne popołudnie z rodziną.

Świąteczne filmy są piękne, delikatne, często o cudownej miłości, o sile wiary, pełne świątecznych cudów. Są tytuły, które każdy zna, jak Kevin sam w domu, Listy do M, Grinch i wiele, wiele innych. Dziś nie będzie o nich, a o mniej znanych, a bardzo przyjemnych filmach, które mnie idealnie wprawiły w świąteczny nastrój. Wszystkie możecie obejrzeć na Netflixie. Przy okazji polecam Wam założenie tam próbnego konta, które jest bezpłatne przez miesiąc czasu. Znajdziecie świetne seriale, filmy, programy telewizyjne. Po próbnym okresie możecie zdecydować czy chcecie opłacić swoje konto czy jednak rezygnujecie.

LET IT SNOW
"Trzy historie o niespodziewanej miłości splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie."


 KLAUS
"Jesper okazuje się najgorszym studentem w historii akademii listonoszy i zostaje przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym, gdzie skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy."


HOLIDAY IN THE WILD
"Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. "


THE PRINCESS SWITCH
"Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami."

THE HOLIDAY CALENDAR
"Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?"

THE CHRISTMAS CHRONICLES
"Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty."

CHRISTMAS WITH A VIEW
"Menedżerka restauracji w kurorcie narciarskim nie może się pozbierać po wcześniejszej porażce. A teraz jeszcze jej świat do góry nogami wywraca pewien tajemniczy kucharz."

CHRISTMAS WEDDING PLANNER
"Świat pewnej konsultantki ślubnej zostaje wywrócony do góry nogami, gdy przystojny prywatny detektyw zaczyna jej przeszkadzać w realizacji wielkiego projektu."


48 CHRISTMAS WISHES
"Listy wysłane do Świętego Mikołaja przez dzieci z pewnego miasteczka spłonęły! Dwa elfy ruszają na biegun północny, by uratować sytuację."


CHRISTMAS PRINCE
"Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed Świętami — zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem."

CHRISTMAS INHERITANCE
"Aby odziedziczyć firmę swojego ojca, towarzyska i rozrywkowa Ellen musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym."

THE SPIRIT OF CHRISTMAS
"Zbliżają się Święta, a pani adwokat Kate Jordan musi jechać do Vermont, by dopilnować sprzedaży hoteliku. Tam zakochuje się w przystojnym, lecz przeklętym duchu."

MERRY KISSMAS
"Kayla jest zaręczona ze słynnym choreografem, ale ma pewne wątpliwości co do tego związku. Magiczny pocałunek z nieznajomym wprowadza w jej głowie jeszcze większy zamęt."

CHRISTMAS TALE 
"Rozpieszczona 21-letnia Luce Lockhart staje przed dużym dylematem, gdy pewien przystojniak prosi ją o pomoc w ocaleniu parku dla psów przed planami jej bogatego szefa."

HOW SARAH GOT HER WINGS
"Pewna wielkoduszna kobieta ginie w wypadku przed Bożym Narodzeniem. W wyniku pomyłki w Niebie trafia z powrotem na Ziemię jako początkujący anioł z misją naprawczą."

ANGELS IN THE SNOW
"Skłócona para postanawia spędzić święta z dziećmi w górach. Przygarnięci nieznajomi uczą rodzinę miłości i szacunku."


A dodatkowo polecam Wam świetną komedię, co prawda tematem głównym jest listopad jednak grudzień odgrywa także ważną rolę w tym filmie:
"Steve nie zamierza się ustatkować i dlatego każdego listopada kończy swój obecny związek. Co do swojej najnowszej eks ma jednak wątpliwości. "


Nie są to znane, bardzo wyszukane filmy. Są jednak niewątpliwie przyjemne, poruszają ważne tematy, pokazują jak przezwyciężyć bariery i jak walczyć z losem. Idealne by wczuć się w świąteczny klimat! Macie swoje ulubione świąteczne filmy?

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger