23 listopada

30 MNIEJ ZNANYCH ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW.

Wprowadź się w świąteczny nastrój.
Często przy tej całej bieganinie związanej ze zbliżającymi się Świętami jesteśmy tak nakręceni na zakupy, prezenty i to wszystko co się dzieję dookoła, że zapominamy tak naprawdę po co to wszystko robimy i o całej magii Świąt. W tej gonitwie powinniśmy znaleźć chociaż chwilę czasu dla siebie, aby wprowadzić się w ten świąteczny klimat. Sposoby na odnalezienie świątecznego "ducha" w sobie jest wiele. Moim ulubionym jest oglądanie świątecznych filmów. Są one idealne zarówno na wieczory we dwoje, samotne spędzanie czasu, spotkanie z przyjaciółkami czy niedzielne popołudnie z rodziną.

Świąteczne filmy są piękne, delikatne, często o cudownej miłości, o sile wiary, pełne świątecznych cudów. Są tytuły, które każdy zna, jak Kevin sam w domu, Listy do M, Grinch i wiele, wiele innych. Dziś nie będzie o nich, a o mniej znanych, a bardzo przyjemnych filmach, które mnie idealnie wprawiły w świąteczny nastrój. Wszystkie możecie obejrzeć na Netflixie

ZAMIANA Z KSIĘŻNICZKĄ 3
"Kiedy bezcenna świąteczna relikwia zostaje skradziona, Margaret i Stacy zwracaja się o pomoc do swojej zuchwałej sobowtórki Fiony i jej przystojnego, byłego chłopaka."

CHRISTMAS FLOW
"Nieprawdopodobny romans świąteczny rozkwita pomiędzy słynnym raperem i nieustępliwą dziennikarką."

LOVE HARD
"Dziennikarka z Los Angeles leci na drugi koniec kraju, aby zrobić niespodziankę poznanemu na portalu randkowym facetowi. Nie tak jednak miało to wyglądać..."

DASH I LILY (serial)
"Dash nie cierpi Świąt, ale nastrój poprawia mu znaleziony w jego ulubionej księgarni tajemniczy notes pełen wskazówek." 


RANDKI OD ŚWIĘTA
"Spotkania przy świątecznym stole to prawdziwa udręka dla singli. Ta para znalazła doskonałe rozwiązanie sytuacji, jednak życie mocno ich zaskoczy."


OPERATION CHRISTMAS DROP
"Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji, asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki." 


MERRY HAPPY WHATEVER (serial) 
"Gdy córka surowego, ale kochającego Dona, wraca do domu w towarzystwie nowego chłopaka- muzyka, głowa zżytej ze sobą rodziny czuje wszystko, tylko nie magię świąt."


MY CHRISTMAS INN
"Dzień przed dużym awansem bohaterka dziedziczy hotelik na Alasce. Czy świąteczne tradyscje i małomiasteczkowy prawnik zdołają ją zauroczyć?"


CHRISTMAS WONDERLAND
"Kuratorka galerii ponownie odkrywa swoją pasję do sztuki, gdy przyjeżdża do rodzinnego domu na Święta i spotyka dawną miłość z liceum."


CHRISTMAS UNDER WRAPS
"Poukładana lekarka przeżywa serię niepowodzeń i postanawia zatrudnić się w małym miasteczku na Alasce. Tam czeka na nią świąteczny sekret i przystojny nieznajomy." 


CHRISTMAS MADE TO ORDER
"Młody architekt zamierza ugościć rodzinę na Święta, zatrudnia więc profesjonalną dekoratorkę, która wnosi w jego życie znacznie więcej niż świąteczny nastrój."


HISTORIA KOPCIUSZKA ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIE
"Główna bohaterka ma okrutną przybraną rodzinę i niewdzięczną pracę. Ale po jej stronie stają miłość i świąteczna magia."


HOLIDAY RUSH
"Owdowiały prezenter muzyczny i jego czwórka rozpuszczonych dzieci muszą zacisnąć pasa, kiedy na chwilę przed Świętami kończą im się środki na życie"


THE KNIGHT BEFORE CHRISTMAS
"Rycerz w magiczny sposób przenosi się z XIV wieku do współczesnego Ohio i zakochuje się w nauczycielce, która przestała wierzyć w miłość" 


LET IT SNOW
"Trzy historie o niespodziewanej miłości splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie."


 KLAUS
"Jesper okazuje się najgorszym studentem w historii akademii listonoszy i zostaje przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym, gdzie skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy."


HOLIDAY IN THE WILD
"Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. "


THE PRINCESS SWITCH 1,2
"Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami."

THE HOLIDAY CALENDAR
"Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?"


THE CHRISTMAS CHRONICLES 1,2
"Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty."

CHRISTMAS WITH A VIEW
"Menedżerka restauracji w kurorcie narciarskim nie może się pozbierać po wcześniejszej porażce. A teraz jeszcze jej świat do góry nogami wywraca pewien tajemniczy kucharz."


CHRISTMAS WEDDING PLANNER
"Świat pewnej konsultantki ślubnej zostaje wywrócony do góry nogami, gdy przystojny prywatny detektyw zaczyna jej przeszkadzać w realizacji wielkiego projektu."


48 CHRISTMAS WISHES
"Listy wysłane do Świętego Mikołaja przez dzieci z pewnego miasteczka spłonęły! Dwa elfy ruszają na biegun północny, by uratować sytuację."


CHRISTMAS PRINCE
"Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed Świętami — zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem."

CHRISTMAS INHERITANCE
"Aby odziedziczyć firmę swojego ojca, towarzyska i rozrywkowa Ellen musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym."

THE SPIRIT OF CHRISTMAS
"Zbliżają się Święta, a pani adwokat Kate Jordan musi jechać do Vermont, by dopilnować sprzedaży hoteliku. Tam zakochuje się w przystojnym, lecz przeklętym duchu."

MERRY KISSMAS
"Kayla jest zaręczona ze słynnym choreografem, ale ma pewne wątpliwości co do tego związku. Magiczny pocałunek z nieznajomym wprowadza w jej głowie jeszcze większy zamęt."

CHRISTMAS TALE 
"Rozpieszczona 21-letnia Luce Lockhart staje przed dużym dylematem, gdy pewien przystojniak prosi ją o pomoc w ocaleniu parku dla psów przed planami jej bogatego szefa."

HOW SARAH GOT HER WINGS
"Pewna wielkoduszna kobieta ginie w wypadku przed Bożym Narodzeniem. W wyniku pomyłki w Niebie trafia z powrotem na Ziemię jako początkujący anioł z misją naprawczą."

ANGELS IN THE SNOW
"Skłócona para postanawia spędzić święta z dziećmi w górach. Przygarnięci nieznajomi uczą rodzinę miłości i szacunku."


Nie są to znane, bardzo wyszukane filmy. Są jednak niewątpliwie przyjemne, poruszają ważne tematy, pokazują jak przezwyciężyć bariery i jak walczyć z losem. Idealne by wczuć się w świąteczny klimat! Macie swoje ulubione świąteczne filmy?

6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba Mi się twój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodam jeszcze Latajacy Renifer
  Tajemniczy Filantrop
  Swiateczna Historia

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawia mnie tylko to, że praktycznie wszystkie są Netflixowe. Przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli sugerujesz reklamę to nie... nie jest to reklama. Po prostu większość z nas teraz korzysta z Netflixa i starałam się wybierać neutralną platformę. Poza tym na Takich jak HBO, Amazon czy Apple TV nie znalazłam takich mniej znanych filmów :)

   Usuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger