29 listopada

PONAD 150 INSPIRACJI NA BIAŁE ŚWIĘTA!

Coraz bliżej Święta...
Ahh chyba każdy marzy aby na Święta spadł biały puch, wtedy robi się naprawdę magicznie... Ale cóż nie zawsze jest jak by się chciało, więc może by tak taką namiastkę białych Świąt stworzyć sobie wewnątrz? Ja w tym roku dokładnie tak chciałabym aby było u mnie, biało, z dodatkiem drewna i zieleni, troszkę minimalistycznie. Co z tego wyjdzie? To się okaże wkrótce, ale dziś pokażę Wam inspiracje, które zebrałam dla siebie, to właśnie one tchnęły we mnie ducha białych Świąt, może i Wam się przydadzą te piękne zdjęcia?

Minimalizm czy nie?
Święta w kwestii dekoracji to totalne poddanie się temu, co nam w duszy gra, czyli łączenie przeróżnych kolorów, które normalnie do siebie absolutnie nie pasują, brokat, błyskotki, kryształy. Grunt to chyba nie przesadzić w żadną stronę. Jeżeli czujemy się dobrze w takim bogactwie kolorów i dodatków to super, jeżeli wolimy minimalizm to również świetnie. Najważniejsze aby wszystko było w zgodzie z nami. Ja kocham biel i to ona będzie moją tegoroczną bazą. Jednak jeżeli przesadzimy z bielą nasze wnętrze będzie wydawało się zimne, a przecież mróz mamy za oknem, więc fajnie by było gdyby nasze wnętrze nadal dawało efekt ciepła. To bardzo łatwo zrobić przy pomocy właśnie na przykład zieleni. Girlandy, gałązki, wieńce to wszystko ociepli przestrzeń. Jak do tego dodamy naturalne drewno, troszkę świeczek to z pewnością nasze wnętrze nabierze przytulności. Zobaczcie te zdjęcia, które dla Was wybrałam, te wnętrza zapierają dech w piersiach i w każdym chętnie spędziłabym Święta!źródło zdjęć: Pinterest

Jak sami widzicie pomimo bieli w różnych jej odcieniach, wszystkie te wnętrza są cudownie przytulne, ciepłe i klimatyczne!
A u Ciebie jaki kolor w tym roku będzie rządził na Święta?

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger