23 września

JAK PRZEMYCIĆ RÓŻ WE WNĘTRZU MIESZKAJĄC Z MĘŻCZYZNĄ?Różowy.
Kolor różowy ma tyle samo przeciwników co zwolenników. Ja osobiście ten kolor traktuje tak samo jak każdy inny. Wielu mężczyzn na samo słowo "różowy" reaguje śmiechem, a czasem wręcz pogardą. Fajnie, że zaczyna się to zmieniać, jednak gdyby Twój mężczyzna reagował jak większość, a Ty marzysz o tym by w Waszym wspólnym gniazdku ten przepiękny kolor jednak się pojawił postaraj się zrobić to tak abyście we dwójkę czuli się z tym dobrze.


Jak przemycić kolor różowy we wnętrzu mieszkając z jego przeciwnikiem?
Zrób to w dodatkach!
Nie zalewaj od razu całego mieszkania kolorem słodkiego różu, nie maluj ścian w różowe serduszka. Pojedyncze różowe punkty sprawią, że w mieszkaniu będzie jaśniej, przyjemniej ale przy tym nadal nie będzie to typowe kobiece wnętrze.
Możesz kupić nowe doniczki, czy nawet jedną świeczkę.
Nie musisz od razu wymieniać wszystkich ramek ze zdjęciami, wystarczy jedna, aby akcent nowego koloru stał się widoczny.
Możesz także wyeksponować wcześniej chowane w szafce słomki w takim właśnie kolorze.
To wszystko sprawi, że nie przesadzisz, za to na pewno poczujesz zmiany.
Małym kosztem zmień wnętrze, popraw swój nastrój.
Nie wiem jak jest u Was, ale na mnie zmiana wnętrza, mojego otoczenia działa niezwykle dobrze. Gdy coś zmieniam mam nową energię, nowe pomysły, a gdy ja mam się wspaniale to mój Mąż również to zauważa.
Pamiętajmy o tym co działa na naszych facetów. Zmiany jakiekolwiek dla nich kojarzą się z ciężką pracą, zmęczeniem no i ogromnymi kosztami. Pamiętajcie zatem, że wnętrze da się odmienić paroma szczegółami, wcale nie wydając na to miliona monet!
Nie znalazłaś w sklepach nic na swoją kieszeń? Spróbuj zrobić coś sama. Oprócz nowych dodatków zyskasz ogromną satysfakcję.
Może masz poduszkę, która już dawno ci się znudziła? Kup kawałek różowej wstążki i "zapakuj ją na prezent", poduszka zyska nowy wygląd, a Ty nowy dodatek!
Jeżeli masz więcej czasu możesz pobawić się ze skrzynkami na owoce, wystarczy je pomalować i mogą mieć mnóstwo ciekawych zastosowań. U mnie akurat służy jako siedzisko.


Pójdź na kompromis.
Niektórzy mężczyźni kolor różowy uważają za mało męski. Dlatego kobieta powinna sprawić, żeby wspólne mieszkanie było sferą kompromisów. Twój mężczyzna ma jakąś pasję? Może kolekcjonuje samochody, tematyczne czasopisma? Wyeksponuj także jego rzeczy!
Mój Mąż jest fanem STAR WARS i wszelkich rzeczy związanych z tym tematem, a także figurek Lego, fotografuje je, ma także swój profil, na którym te zdjęcia pokazuje -> KLIK. Staram się wyeksponować także jego pasję w naszym mieszkaniu. Tak, aby każdy czuł się w nim dobrze. Każdy facet to doceni!
Znajdź swój kącik w domu...
... i zrób z nim co tylko chcesz! Każdy z nas zasługuje na kawałek przestrzeni tylko dla siebie. Taką przestrzeń zaaranżuj tak, jak Ci się tylko podoba. Ja osobiście wybrałam na "moje" miejsce stół, który jest moim 2w1, bo dodatkowo stało się moim miejscem pracy. Tu rządzą kolory moje, takie jak podobają się mi i nic nikomu do tego :)
Postaw na sezonowość!
Każdego, nawet największego fana jednego koloru może zmęczyć wnętrze takie same przez cały rok. Staraj się zmieniać dodatki i ich kolory. Dzięki temu wnętrze nie będzie nudne, nadasz mu świeżości,  a mieszkanie znowu zyska poczucie nowości.
Ja kolor różowy jak i wszelkie wzory kwiatów staram się wprowadzać w naszym mieszkaniu latem. Nawet największy przeciwnik różu, gdy za oknem świeci słońce na pewno zakocha się właśnie w takich dodatkach.
A w związku z tym, że lato już odeszło, robiąc zdjęcia do najnowszego posta, zainspirował nasz czarno-biały dywan do tego, aby zmienić wystrój właśnie na takie kolory. Oczywiście odrobinę różu nadal pozostawię ;)


Różowe doniczki- Biedronka
Grabki i łopatka w kwiaty- Biedronka
Białe doniczki- Ikea
Album na zdjęcia - Pepco
Ramka na zdjęcie- Carrefour
Słomki, cukierniczka - a Tab
Drewniane tacki- Kik

2 komentarze:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger