12 lutego

KOLOROWO, WZORZYŚCIE I NIE TYLKO- STYL ETNO.

Styl Etno. 
Idzie wiosna! ... Podobno za jakiś czas :) Ale dobrze jest się przygotować odpowiednio wcześniej! Ja co prawda narazie postawię na coś "spokojniejszego",  jednak gdybyście mieli ochotę trochę zaszaleć to zastanówcie się i weźcie koniecznie pod uwagę dodatki w stylu Etno.
Wzorzystość, mnogość i kolorystyka tego stylu jest idealna na wiosenną porę. Urządzając się możemy czerpać inspirację z przeróżnych zakątków świata zarówno z naszych rodzimych polskich czy bardziej odległych marokańskich, afrykańskich. Ja całego swojego mieszkania we wzorach i kolorach nie widzę, aż tak szalona nie jestem :)  Jednak dodatki to na pewno coś, co nie jest ryzykowne i zawsze można zmienić, gdyby okazały się nietrafione.

Lekko stonowane. 
Coś dla tych, którzy nie chcą ryzykować. Delikatna, stonowana kolorystyka jest idealna do tego, aby zaszaleć ze wzorami. Możemy użyć tylko mocniejszych akcentów lub całkowicie postawić na kolory ziemi. Diabeł tkwi w tym aby wtedy wybierać charakterystyczne detale czy tkaniny dla danego regionu, z którego czerpiemy inspiracje.

źródło zdjęć: Pinterest

Moc detali. 
Wszelkiego rodzaju dywany, zasłony, koce czy poduszki są idealne za każdym razem gdy chcemy lekko zmienić styl naszego wnętrza. To najbezpieczniejsza kombinacja, która nie pochłonie nam zbyt wiele pieniędzy, a z tych małych detali możemy naprawdę stworzyć coś stylowego. Dodatkowo możemy bardziej poszaleć z nietuzinkową kolorystyką, bo gdy nam się znudzi to ją po prostu bez dużego nakładu czasu i kosztów zmienimy!
źródło zdjęć: Pinterest

Na całość! 
A gdy jesteśmy odważni, kochamy kolory, mnogość wzorów to  idźmy na całość i zaszalejmy! Mieszajmy tkaniny, ich wzory, dodajmy do tego mieszanki różnych kolorów i nietuzinkowych dodatków z różnych regionów świata. Aby takie wnętrze wyglądało dobrze trzeba naprawdę posiadać umiejetność łączenia wszystkiego razem tak, żeby wszystko było nadal ze smakiem ;)

źródło zdjęć: Pinterest


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger