22 grudnia

JAKA JEST TWOJA CHOINKA?
Choinka.
Najważniejsza, najpiękniejsza, świąteczna "dama". Uwielbiam patrzeć na jej migoczące światełka i błyszczące różnorodne bombki zdobiące jej gałązki. Naszą choinkę widać już od progu mieszkania. Oczywiście stoi już dostojnie od początku grudnia i co roku nie mogę się doczekać tego dnia, kiedy już będę mogła ja ubrać. Natomiast jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na wygląd swojej choinki, w tym poście znajdziesz parę inspiracji, które mam nadzieję okażą się przydatne.

Klasyczna czy szalona? Minimalizm czy przepych?
Właściwie to zależy od tego co, dla kogo oznaczają te słowa w przypadku choinki. Dla mnie jest to niewątpliwie zielone drzewko z różnymi bombkami oraz światełkami. Równie często pojawiają się także drzewka w kolorze białym. A niektórzy wręcz tworzą swoje kompozycje z drewnianych desek czy zupełnie innych przedmiotów, które maja przypominać choinkę.
Ozdoby na choince to również niekończące się możliwości Twojej wyobraźni. Bombki, łańcuchy, światełka, pierniczki, inne słodycze, wysuszone pomarańcze szyszki, to tylko niektóre rzeczy, które mogą się znaleść na naszej choince. Tu nie ma ograniczeń, możesz zaszaleć z ilością lub postawić na minimalistyczne, pojedyncze ozdoby. Sprawdźcie poniższe miksy inspiracji, aby zobaczyć co jeszcze możecie wykorzystać aby zawiesić na choince lub z czego możecie ją stworzyć!

źródło zdjęć: Pinterest 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger