05 grudnia

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ BOMBKĘ.


Brokatowe-męskie?
Grudzień to ewidentnie czas przygotowań. Jedni rozpoczynają je już na samym początku, inni natomiast czekają do ostatniej chwili. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest lepsza, każdy dopasowuje swoje przygotowania do swoich potrzeb i trybu życia. Ja swoje przygotowania rozpoczęłam już bardzo intensywnie wraz z pierwszym dniem grudnia. Mieszkanie nabrało już świątecznego charakteru. Jednak spoglądając na kuchnie czegoś mi zabrakło i tak właśnie powstał pomysł na świąteczne DIY,
które ucieszyło chyba najbardziej mojego męża. Przy tych wszystkich bardzo kobiecych, brokatowych, błyszczących, świątecznych dodatkach, udało mi się znaleźć miejsce dla jego "zabawek". Uśmiech na jego twarzy wyrażał wszystko :)

Skrawek życia zamknięty w bombce.
Przezroczysta, okrągła bombka, do której możecie włożyć praktycznie wszystko! Możesz zaprojektować każdą indywidualnie, tak aby ucieszyła każdego z domowników. Wiemy jak ważne dziś jest posiadanie własnej pasji i fajnie, gdy po wejściu do domu widzimy od razu czyj on jest i co domownicy lubią robić. Jednak nie wszystkie dodatki dotyczące pasji pasują do naszego wystroju. Taka bombka to genialny pomysł, aby spersonalizować nasz świąteczny wystrój, a przy tym aby nadal wszystko wyglądało estetycznie. Możesz do niej włożyć gadżety idealne dla kibica sportowej drużyny, oddanego kucharza, fana motoryzacji i co tylko Ci przychodzi do głowy!


Moja bombka.
Od razu wiedziałam, że będzie z figurkami Lego. Do jej stworzenia potrzebujemy:
-przezroczystej bombki,
-waty,
-brokatu,
-figurek lego,
-wstążki do zawieszenia.

1. Ozdabiamy bombkę sypkim brokatem w dowolnych kolorach:

2. Układamy watę, wkładamy figurkę i zamykamy naszą bombkę:

3. Dodajemy wstążkę do zawieszenia bombki i GOTOWE!Znajdź idealne miejsce.
Takie bombki możemy powiesić na choince, stworzyć z nich wspaniałą girlandę, zawiesić na karniszach pomiędzy zasłonkami, czy po prostu przygotować dla nich specjalne haczyki. U mnie swoje miejsce znalazły właśnie w kuchni, gdzie brakuje mi zawsze świątecznych dodatków. Sprawdziły się tu idealnie, w niczym mi nie przeszkadzają, a jednak pełnią najważniejszą funkcję- świetnie zdobią i wypełniają ta przestrzeń! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger