06 sierpnia

MOJE TOP SERIALE NA SAMOTNE WIECZORY.

Kiedy się nudzę... 
Ostatnie dni upływają mi dość samotnie, albowiem mój Ł. wyjechał na cały miesiąc! Oprócz codziennych obowiązków, sporej ilości zajęć i innych prac zdarza mi się także mieć tą odrobinę wolnego czasu ;) I co wtedy robić?
W domu czysto, pies wyprowadzony, jedzenie zrobione, książka przeczytana... W takich chwilach uwielbiam po prostu położyć się na kanapie i oglądać odcinek za odcinkiem, sezon za sezonem swoje ulubione seriale. Wciąga mnie to niesamowicie, a jak mi się coś spodoba to potrafię tak spędzić parę godzin! Jakiś czas temu pisałam już co oglądamy i razem i osobno (KLIK). Dziś natomiast polecę Ci idealne seriale na samotne wieczory, bardzo "babskie", te śmieszne i bardziej poważne. Mam nadzieję, że spędzisz przy nich cudowny, samotny wieczór :)

1. Riviera.


2. The Bold Type. 


3. Famous In Love. 


4. Riverdale. 


5. Star. 


Mam też seriale, na których premierę czekam z niecierpliwością, może dołączysz się do mnie i wspólnie będziemy oczekiwać na te 3 nowości? Zapowiadają się świetnie, każdy ma zupełnie inną historię, niektóre zupełnie świeżą, ale możemy też zobaczyć troszkę "odgrzebaną" historię serialu sprzed lat! Zresztą sprawdź sama te zapowiedzi :)

1. Life Sentence (zapowiedź)


2. The Resident (zapowiedź).


3. Dynasty (zapowiedź).

Miłego oglądania! ♡

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger