15 sierpnia

ZATRZYMAJ WSPOMNIENIA.

Kolekcjonerka wspomnień. 
Znasz mnie już od jakiegoś czasu, a więc z pewnością wiesz, że uwielbiam kolekcjonować wspomnienia. Uwielbiam wywoływać zdjęcia i wstawiać je w różnorodne ramki, tworzyć przeróżne galerie, komponować fotoksiążki z wszelkich ważnych wydarzeń. Takie rzeczy pozwalają nam jeszcze długo wspominać, przenosić się w wyobraźni z powrotem do tych chwil. Kolejnym moim sposobem na codzienny powrót do wspomnień są magnesy.
Oprócz tych przywiezionych z różnych miejsc możemy także zaprojektować swoje własne, takie totalnie spersonalizowane. Swoje mam z faceprint.pl , oprócz pamiątkowych fotografii z wakacji wybrałam także moje ulubione fotki z Instagrama, a także fajne, motywujące teksty i grafiki.Zabudowana lodówka.
Wyobraź sobie teraz moją złość, gdy pod wpływem impulsu i mojej estetycznej wizji wybraliśmy lodówkę do zabudowy... Totalnie wtedy zapomniałam, że żaden magnes przecież się do niej nie przyczepi... O takie to właśnie "drobnostki" potrafią poźniej człowieka nieźle wkurzyć, a my do tej pory nasze magnesowe zbiory przyczepialiśmy do piekarnika i mikrofali. A jakże nas to wkurza, bo za praktycznie każdym razem gdy otwieramy jedno z nich to jakiś magnes spada na ziemię. Owszem wynaleziono farby magnetyczne ale co zrobić gdy brakuje nam miejsca aby ją zastosować, a magnesów przybywa i przybywa, tak samo jak pięknych wspomnień?  Sprawdź swoje drzwi wejściowe! Człowiek uczy się przez całe życie hehe albo inaczej, zdaje sobie sprawę z pewnych rzeczy czasem po dość długim upływie czasu... Gdy natomiast Twoje drzwi są np. drewniane zawsze możesz zastosować pomysły na ścienną galerię (KLIK). U mnie do tego idealnie sprawdziła się rama ze spinaczami. Nudne grafiki zastąpiłam magnesami dzięki czemu uzyskałam prawdziwą, spersonalizowaną tablicę wspomnień!


A Ty jaki masz sposób na zatrzymanie cudownych wspomnień? 

1 komentarz:

  1. Świetny wpis! Ja właśnie szukam odpowiedniego patentu, w jaki sposób wykorzystać swoje zdjęcia i ożywić trochę swoje nagie ściany w salonie. W rezultacie wpadłam na pomysł dużego kolażu ze zdjęć. Chcę go wydrukować tutaj http://www.reprotechnika.pl/ w dużym rozmiarze i dobej jakości i obić w drewnianą ramę!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger