15 listopada

KOBIETA VS MĘŻCZYZNA.

Łączy nas to, co dobre!
Ktoś mógłby powiedzieć, że tak bardzo się różnimy, a ja widzę to, jak wiele nas łączy. Nasz każdy dzień wygląda bardzo podobnie. Budzimy się, wspólnie jemy śniadanie, Ł. zabiera Rikusia na spacer, ja w tym czasie przeglądam social media, oglądamy coś wspólnie, spędzamy czas razem, idę zrobić trening, a Ł. w tym czasie zajmuje się swoimi social media, pakujemy rzeczy i jedziemy razem do pracy.
Oprócz tego, że towarzyszmy sobie przez cały dzień, a skład rzeczy jakie zabieramy ze sobą jest zupełnie inny, to jest pewna rzecz, która i w tym przypadku nas łączy!

Z pewnością już widzisz, jaki przedmiot pojawia się na obu zdjęciach. Tak, to woda. Ale nie jest to byle jaka woda! ID'EAU to najwyżej jakości, niskozmineralizowana i krystalicznie czysta woda, czerpana ze źródła znajdującego się w ekologicznie czystym rejonie Polski. Kiedyś mogłam powiedzieć, że woda to po prostu woda i nie ma to totalnie znaczenia, którą wodę wypiję. Owszem tak było, do momentu kiedy nie spróbowałam właśnie ID'EAU.

Nareszcie nie mam wrażenia "suchości" w gardle, a to był mój największy problem przy piciu zwykłej wody, ciągle miałam wrażenie jakbym nie mogła ugasić pragnienia, a wręcz im więcej wypiję wody, tym bardziej to pragnienie się powiększa, a gardło staje się bardziej suche. Biorąc pod uwagę to, że na codzień ja, jak i Ł. pracujemy swoim głosem jest to bardzo ważna zaleta!

Dla mnie dodatkowym plusem jest to, że picie tej wody pobudza metabolizm, a to korzystnie wpływa na mój proces przemiany materii. Odkwaszenie organizmu i zachowaniu balansu kwasowo-zasadowego to natomiast aspekt, na który zwraca uwagę Ł.

ID'EAU polecana jest przez dietetyków i trenerów personalnych, poprawia jakość życia i świetnie smakuje. Jej dodatkowym plusem, którego nie mogłam pominąć jest ta designerska butelka, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Teraz i Ty możesz wybrać swoją z dodatkowym rabatem ode mnie dla Ciebie!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę:
-lepszawoda.eu i zamówisz 1l butelki z rabatem 30%
- ideau.pl jeżeli wolisz mieć wodę zawsze pod ręką zamów 0,65l butelki z rabatem 10% na kod: ideaub06
-polecając wodę na Facebooku możesz dodatkowo otrzymać 5% rabatu

Zrób sobie przyjemność i podaruj sobie odrobinę zdrowia :)1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger