09 kwietnia

GDYBYM MIAŁA OGRÓD...

...wyglądał by tak!
Oj marzy mi się taki ogródek z drewnianym zadaszonym tarasem, na którym stałby duży stół, idealny na niedzielne obiady na świeżym powietrzu, z dużą sofą, taką by się po tym obiedzie zrelaksować na niej i prowadzić długie rozmowy. Kawałek przystrzyżonej trawki z zielonymi drzewkami i innymi kwiatkami. Fajnym paleniskiem na środku, takim na zimne wieczory. Koniecznie musiałaby być jakaś huśtawka lub hamak, żeby poczytać na nich książkę.

No i woda... Nie od razu basen, ale może mała fontanna czy oczko? Tak! Było by idealnie. No cóż dla mnie narazie to tylko marzenia, ale jeżeli szukacie inspiracji na urządzenie ogródka to mam dla Was je w dzisiejszym poście. Znajdziecie fajne rozwiązania na małe i duże, te z tarasem i bez, nisko i wysokobudżetowe. Pamiętajcie, że nie od razu trzeba robić wszystko ze zdjęcia, zawsze można wybrać najciekawsze rzeczy z paru i fajnie wszystko etapami połączyć.

źródło zdjęć: Pinterest


A dla "niedowiarków", którzy mi piszą, że zagranicoooooo to sobie mogą pozwolić, u nas w Polsce się nie da, nie ma, nie można znaleźć, wszystko jest drogie... Mam 3 piękne inspiracje, prosto z polskich profili na instagramie, idealnie pokazujące, że dla chcącego nic trudnego!


7 komentarzy:

 1. Też mi się marzy zadaszony taras...
  No na jednym z tych trzech tarasów to ja nawet się opalałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy chciałby mieć taki ogród, marzenie :) I codziennie rano kawka na takim super tarasie, to jest to :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale bajkowe są te ogrody, ja się napatrzeć nie mogę. To takie wielkie marzenie na które mało kto sobie pozwala.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealne inspiracje na ogród. Bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście zastanawiam się nad kostką brukową, którą wykorzystam na podjazd w ogrodzie i nad schodami betonowymi na taras. Widziałem wiele różnych propozycji i aranżacji, no i dzięki temu mam już jakiś zarys w swojej głowie, na jakim efekcie konkretnie mi zależy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a kostkę brukową i materiał na schody na pewno zamówię od Kost-Bet . Jakość usług tej firmy jest mi już dość dobrze znana, więc myślę, że śmiało można zaufać po raz kolejny, aby zadbać o ciekawy efekt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja gdybym miała swój własny ogród, to na pewno zdecydowałabym się na to, aby zasadzić w nim borówkę. Znalazłam świetną szkółkę drzew i krzewów - http://www.borowka.pl/ . Mają w swojej ofercie przeróżne odmiany borówki. Warto skorzystać.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger