12 czerwca

TOTALNIE NOWA, A JEDNAK STARA ŁAZIENKA ŻANETY.

Dziś zabieram Was do pięknej łazienki, a właściwie pokażę Wam jak powstawała. To jeden z pierwszych projektów, które wykonałam na początku tego roku i jeden z pierwszych po przejściu na nowy program do projektowania, więc mam do niego spory sentyment. Właścicielami tej łazienki jest cudowna rodzinka, którą być może część Was zna z Instagrama pod nazwą @moje_male_zacisze. Żaneta zgłosiła się do mnie tak naprawdę z bardzo klarowną wizją remontu obecnej łazienki, w której praktycznie wszystko było do zmiany. Jedyne co zostało to układ pomieszczenia, z którego starałam się wydobyć jak najwięcej aby stał stał maksymalnie funkcjonalny. 

Kolorystyka i charakter łazienki miał być jak najbardziej spójny z resztą mieszkania, stąd wybór padł na biel, beton w połączeniu z drewnem, przełamany czernią. Ja od siebie zaproponowałam jeszcze piękną, wzorzystą płytkę na podłodze aby pojawił się tu może troszkę bardziej kobiecy pierwiastek, lecz w bardzo delikatnej formie. 

Po lewej stronie mamy mini domowe SPA z wanną obudowaną drewnopodobną płytką. Pełni ona też funkcję prysznica stąd bateria wannowo-prysznicowa w czarnym kolorze i szklany parawan ruchomy z czarną ramą. Nad wanną zawiesiłam również czarny grzejnik. 

Tuż obok mamy pojemną szafkę podumywalkową wiszącą w białym kolorze z bambusowym blatem. Tutaj również pojawiają się czarne elementy w postaci baterii i okrągłego lustra w czarnej ramie. Dalej w rogu mamy zabudowę stelaża pokrytą drewnopodobną płytką. Nad nią zawiesiłam drewnianą półeczkę idealną do przechowywania wszelkich drobiazgów. 

Ostatnia ściana to ta z pralką, którą obudowałam drewnianą płytą. Na blacie możemy postawić wszelkie rzeczy. A nad pralką zawiesiłam nierównomiernie 3 szafki, które są idealne do przechowywania wszelkich kosmetyków, środków czystości i ręczników. 

Cała łazienka pokryta jest płytką imitującą beton, która w połączeniu z czarnym oświetleniem i innymi elementami tworzy spójną całość.A jak chcecie zobaczyć więcej ujęć łazienki sprzed remontu jak i po nim to koniecznie zajrzyjcie na profil Żanety: @moje_male_zacisze

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba, to połączenie okrągłego lustra i umywalki. Efekt super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Organizowanie tego w swoim domu nie ma większego sensu. Lepiej wyskoczyć raz na kiedy do takiego SPA w Krakowie - https://moonlightspa.pl/masaze/
    I wtedy na pewno będzie fajnie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger