19 września

DWA POMYSŁY NA SZARĄ ŁAZIENKĘ.

Zapewne już nie pamiętacie, ale jakieś 3 lata temu pokazywałam Wam tu pomysł na metamorfozę salonu mojej Teściowej. Plan, który już dawno został zrealizowany możecie podejrzeć TUTAJ, a pomieszczenie po remoncie wygląda jeszcze lepiej niż na wizualizacjach. Teraz przyszedł czas na kolejne miejsce i tym razem będzie to łazienka. Jest to dość nieduże pomieszczenie, a poza oczywistymi rzeczami ma się tu zmieścić wanna, szafa, która ukryje pralkę i sporo miejsca do przechowywania. Oczywiście łazienka ma być spójna z salonem i w przyszłości również z nową kuchnią, stąd wybór koloru szarego, czerni i odrobiny drewna. Już Wam pokazuję dwie wersje jakie udało mi się stworzyć. 

W pierwszej jak i drugiej wersji mamy bardzo zbliżony układ oraz kolorystykę. Ewidentnie rządzi tu kolor szary, z dodatkiem czarnych elementów, lekko ocieplony drewnem i wzorzystą płytką. Na końcu łazienki jest miejsce na wannę, z dodatkiem ścianki prysznicowej w czarnej ramie i czarną baterią. 

W pierwszej wersji WC jest obok wanny, a zaraz za nim miejsce na dużą zabudowę na umywalkę, a także chowającą pralko-suszarkę. Mamy tutaj owalne lustro z dwoma punktami świetlnymi po bokach. 

W drugiej wersji przy wannie jest miejsce na szarą, lekką konsolę z okrągłym lustrem nad nią i dwoma kinkietami po bokach. Między dużą szafą na dole ukrywającą pralko-suszarkę, a na górze miejsce do przechowywania wisi WC.

W obu wersjach ściana na przeciwko jest typowo dekoracyjną z wiszącymi grafikami w drewnianych ramach i drabinką służącą jako wieszak na ręczniki. 

Wersja I:


Wersja II:


Jak myślicie, która wersja jest aktualnie w trakcie realizacji? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger