15 października

CO KUPIĆ W PREZENCIE NA PARAPETÓWKĘ?
Dostaliście zaproszenie na parapetówkę i co dalej? 
Parapetówka to bardzo fajna okazja do świętowania. Nasi gospodarze będą z pewnością jeszcze długo wspominać tą radosną chwilę. My również jako goście możemy znacząco się do tego przyczynić. Jako zwyczaj juz traktuje się to, aby podarować naszym gospodarzom prezent. Fajnie, żeby prezent był przemyślany i sprawił przyjemność i radość oraz aby najzwyczajniej na świecie okazał się przydatny, a nie wylądował gdzieś na dnie szafy czy w piwnicy.Jak wybrać prezent?
Przede wszystkim jestem zwolenniczką pytania osób, które nas zaprosiły czy jest coś, co może im się przydać, czy czegoś konkretnego potrzebują. Wtedy mamy znacznie ułatwione zadanie. Jednak co zrobić gdy odpowiedź zabrzmi : "Nie wiem". Tu sytuacja nam się trochę komplikuje.

Najlepiej wybierać neutralne prezenty. To parapetówka więc w większości przypadków nie wiemy w jakim stylu jest urządzone mieszkanie, jakie są kolory, co w mieszkaniu już się znajduje, a czego brakuje. Znacznie więcej przedmiotów mają ci, którzy już mieli swoje własne mieszkanie wcześniej niż ci, którzy dopiero wyprowadzają się z rodzinnego domu. Poniżej parę moich propozycji, w różnych cenach, na każdą kieszeń.

Koce


Kubki

Poduchy i poszewki


Zegary


Ramki


Oraz inne dodatki

Mój wybór.
Temat ten pojawił się nie bez powodu. Właśnie wybieram się na parapetówkę i sama musiałam stanąć przed wyborem prezentu. Mam to ułatwienie, że mieszkanie już widziałam, więc znam kolorystykę i trochę potrzeby Gospodarzy. Zdecydowałam się m.in na poduchy i mam nadzieję, że spodobają się mieszkańcom i będą im jeszcze długo służyły :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger