30 kwietnia

MÓJ INSTA MIX - KWIECIEŃ 2017.

Jaki był ten kwiecień?
Kolejny miesiąc za chwilkę minie. Swoja drogą czy to tylko ja mam takie wrażenie, czy ten czas leci ostatnio jakoś szybciej? Jeszcze niedawno obchodziłam swoje urodziny, a tu już jesteśmy po Świętach Wielkanocnych i zaczął się właśnie długi weekend majowy.
A jaki był ten kwiecień? No właśnie dość szalony, bardzo pracowity, obfitujący w nowe projekty.


Rozpoczął się dla mnie możliwością współpracy i wypróbowania produktów marki OxyDiet. Polecam Wam bardzo ich Oxy Tea. To pyszna, ziołowa herbata, której składniki wspomagają odchudzanie oraz oczyszczenie organizmu z toksyn. Krem Oxy Skin to także produkt godny polecenia wspomaga walkę z okrutnym cellulitem oraz prawidłowe ukrwienie.

Kwiecień to także przygotowania do Świąt, przyjemny czas spędzony z rodziną, chwila oddechu, aby kolejnego dnia znowu wrócić do pracy, której z racji rozpoczęcia sezonu weselnego mam ostatnio bardzo dużo. Jeżeli jeszcze nie wiesz, to przygotowuję pary do ich Pierwszego Tańca. Stąd może też ostatnio mniejsza ilośc postów na blogu, ale obiecałam sobie, że w maju już wszystko wróci do normy!

Jaki jeszcze był ten kwiecień? Przypominać mi zawsze będą te zdjęcia. Dzięki nim bardzo dobrze pamiętam jaki był każdy, pojedynczy dzień tego miesiąca. Teraz czekam już na maj!


 Instagram: mieszkanie.marzen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger