11 kwietnia

ZACHOWAJ PIĘKNE WSPOMNIENIA W FOTOKSIĄŻCE.

Wspomnienia pod ręką. 
Uwielbiam w myślach czy rozmowie powracać do wspomnień. Przypominać sobie te fajne chwile codziennego życia, ciekawych wydarzeń, czy obrazki z podróży. Zbliżają się Święta Wielkanocne, a to idealny czas aby podczas siedzenia za stołem z całą rodziną właśnie powspominać te wydarzenia z bliskiej czy dalszej przeszłości.
Świetnym sposobem na zachowanie takich pięknych wspomnień są FOTOKSIĄŻKI. Dziś zdjęcia robimy przede wszystkim telefonem czy aparatem cyfrowym, coraz rzadziej przy tym je wywołując. I te wszystkie zdjęcia gdzieś tam leżą na komputerze, często w zapomnieniu. Od czasu do czasu może pokażemy je komuś gdy do nas przyjdzie lub przez przypadek filtrując komputer w poszukiwaniu jakiegoś pliku nagle się na nie natkniemy i to wszystko. A dzięki takiej fotoksiążce nasze wspomnienia są jakby nadal żywe!

Tworzenie historii.
Pierwszą fotoksiążką, którą zrobiłam była ta z naszego ślubu cywilnego, później z wakacji w Egipcie, na Teneryfie, a także taką z historią tworzenia naszego studia tańca. Zakochałam się w tym sposobie drukowania zdjęć! To idealny sposób aby uchwycić nasze wspomnienia w jednym miejscu. Oczywiście możemy także wywoływać tradycyjnie zdjęcia, później wkładać je do albumu i tak dalej... Jednak tutaj mamy książkę, w twardej okładce, z grubymi stronami, zdjęciami w różnym formacie, z możliwością wstawienia tekstu na każdej stronie. Zdjęcia nie wypadają tak jak z albumu, nie zastanawiamy się czy wszystkie się zmieszczą i że w sumie może wyglądać nudno taki album ze zdjęciami o jednym kształcie i wymiarem...Personalizacja wspomnień. 
Tym razem tworząc kolejną fotoksiążkę z naszej podróży do Korfu, o której możecie przeczytaj w TYM poście, zdecydowałam się wypróbować inną firmę. Zdecydowałam się na Saal Digital. Po wejściu na stronę wybieramy zakładkę Fotoksiążka i ściągamy aplikację/program do jej tworzenia. Co najważniejsze jest bardzo prosty w obsłudze, możemy wybrać gotową propozycję lub samemu bawić się układami, tłem, napisami. Dzięki temu tworzymy coś naprawdę personalnego, tylko naszego. Po stworzeniu naszej fotoksiążki przechodzimy do kasy oraz opcji wysyłki. Tym byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Moja fotoksiążka była gotowa już następnego dnia, a przesyłka z Niemiec doszła w ciagu 48 godzin! Przy wcześniejszych zamówieniach z innych firm bardzo często okres oczekiwania trwał nawet ponad tydzień... Z jakości fotoksiążki jestem równie zadowolona, co z czasu wysyłki. Okładka jest twarda i solidna, strony bardzo grube, a kolory odzwierciedlają to, co widzieliśmy na żywo. Jest to najlepsza fotoksiążka jaką mamy!Pomysł na prezent.
Teraz w każdej chwili możemy powrócić do miejsca, w którym byliśmy czy do chwili, którą przeżyliśmy bez włączenia komputera i przeszukiwania folderów. Fotoksiążkę możemy zabrać ze sobą i podzielić się wspomnieniami z rodziną przy wielkanocnym stole czy przy każdej innej okazji. Taka fotoksiążka to także idealny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby! To, że możemy ją spersonalizować stwarza nam ogromne pole do popisu i nieograniczone możliwości! Ja już nie mogę się doczekać kiedy zrobię kolejną z naszego Ślubu Kościelnego i tegorocznych wakacji na Zakynthos, które planujemy :)Fotoksiążka: Saal Digital.


Jeżeli chcesz stworzyć swoją FOTOKSIĄŻKĘ specjalnie dla Ciebie na hasło: 

FB328GUM

otrzymasz 75zł rabatu!
Wejdź na stronę  Saal Digital i przy złożeniu zamówienia wpisz ten właśnie kod, a później ciesz się z własnej Fotoksiążki :)

2 komentarze:

  1. fotoksiążka to zawsze świetny pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że to jest słuszny kierunek - https://www.teleaudyt.pl/uslugi-informatyczne/. Jest problem, to masz usługi informatyczne dla firm w Krakowie i całej Polsce. Zlecasz i masz załatwione. Jaki problem?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger