16 kwietnia

NASZ MAŁY BIAŁY DOMEK- #7 JAKIE PŁYTKI WYBRAŁAM DO ŁAZIENKI NA PIĘTRZE?

Etap projektowania.
Nadszedł ten czas aby po inspiracjach przystąpić do etapu projektowania. Bardzo czekałam na moment kiedy będę mogła stworzyć swój idealny dom. Kiedy zdecydowaliśmy się na zakup, ja dokładnie wiedziałam jaki chcę aby był. Każde pomieszczenie miałam w głowie zwizualizowane, ale chyba najbardziej pewna byłam łazienki na piętrze. Może to dlatego, że planowaliśmy remont obecnej? Gdy zaczęłam projektować nasz dom był kwiecień, a więc możecie się domyślić, że do tej pory mogło się zmienić wiele. I troszkę się zmieniło, jednak były to jedynie kwestie bardziej techniczne niż te wizualne. To utwierdza mnie, że to będzie dla nas idealna łazienka!stan obecny naszej łazienki na piętrze

Ogólny zarys. 
Gdy zamykałam oczy widziałam łazienkę dla mnie idealną- białą z dodatkiem drewna i czerni i z wzorzystymi płytkami na podłodze. Chciałam aby to było takie domowe mini spa, salonik kąpielowy. Ciepłe, przyjemne pomieszczenie, niewyłożone od góry do dołu płytkami, a tylko w tych koniecznych miejscach. Od początku wiedziałam też jaki będzie układ łazienki. Z lewej wielka szafka, z lustrem nad nią, wiszącymi żarówkami. Pod skosem duża wanna wolnostojąca, nad nią dwa okna. Tu jednak zaszła zmiana i zdecydowaliśmy się na jedno, na samym środku. Dalej podwieszane wc no i prysznic. Pozostał nam tylko temat wyborów i łatwiejszych lub trudniejszych do podjęcia decyzji.

Jakie by tu płytki wybrać?
Już od samego początku wiedziałam, że muszę je mieć u siebie- wzorzyste płytki. Chciałam jednak aby nie znudziły mi się zbyt szybko i długo nie mogłam zdecydować się na konkretny wzór. Robiąc projekt w kwietniu wstawiłam jakiekolwiek i rozpoczęłam poszukiwania tych "idealnych". Ciągle coś było nie tak z kolejnymi, które oglądałam... A to za duże, a to za małe, a za bardzo wpadające w beż, zbyt wzorzyste, aż nagle znalazłam te idealne w sklepie z ogromnym asortymentem w świetnych cenach ŁazienkaPlus.pl! To płytka Paradyż Modern Motyw F w kolorystyce jaką chciałam- biel, czerń i szarość, z delikatnym, nieprzesadzonym wzorem. Od razu się w niej zakochałam, a na żywo zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie ze względu na delikatną strukturę jaką posiada. Dobrałam do niej na ściany równie piękną płytkę imitującą cegłę- Tubądzin All In White. To świetna propozycja dla takich jak ja miłośników cegieł. Teraz możemy pozwolić sobie na użycie jej nie tylko w salonie czy sypialni, ale także właśnie w łazienkach. Wizualnie obie te płytki pasują do siebie idealnie, a ja nie mogę się już doczekać efektu końcowego, gdy już wreszcie pojawią się w naszej łazience na piętrze!

5 komentarzy:

 1. Będzie pięknie ��
  Płytki wybrałas boskie.

  Pozdrawiam Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny projekt. Czekam z niecierpliwością na efekty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wygląda ta łazienka. Te płytki są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger