01 kwietnia

OSTATNIA WIOSNA W NASZYM OBECNYM SALONIE.

Beż i czerń.
Niby zaraz się wyprowadzamy, mieszkanie teraz traktujemy troszkę jak okres przejściowy, a jednak... Jakoś męczyły mnie już te zimowe akcenty, plakaty i detale i mimo wszystko postanowiłam wprowadzić tu troszkę wiosny! Zwłaszcza, że teraz większość czasu spędzamy w domu, więc wszelkie porządki i zmiany troszkę umilają mi ten czas. Nie chciałam jednak jakiś wielkich zmian, jedynie małe, wiosenne akcenty. Takie zmiany lubię najbardziej- te, które niby są małe, a jednak robią dużą różnicę. Zaczęłam od przejrzenia rzeczy, które już mam z ubiegłych lat. Z naszego schowka wygrzebałam lampiony z poprzedniego roku i to one zainspirowały mnie do wprowadzenia beżowo-czarnych detali, które dodadzą lekko plażowego klimatu.



Poduchy.
Zawsze gdy wprowadzam jakieś zmiany to przede wszystkim myślę o nich. Mam ich na tyle dużo w domu, że zmiana poszewek na inne już robi różnicę. Te urzekły mnie od razu i wiedziałam, że będą świetnie wyglądały z lampionami, które ozdobiły nasz salon. Beżowo-czarne poduchy z pomponami ze sklepu Room99 to był strzał w 10!

Plakaty.
Kolejnym punktem obowiązkowym na liście moich wiosennych zmian była wymiana plakatów. Te zimowe spodobały mi się tak bardzo, że ciężko było mi się z nimi pożegnać. Gdy jednak słońce zagościło za oknem, a śpiew ptaków był coraz bardziej słyszalny, te zimowe grafiki ze śniegiem jakoś mi nie pasowały. Ponownie postanowiłam wybrać coś ze sklepu Desenio. Tym razem postawiłam na stonowaną kolorystykę. Wybrałam nieoczywisty wzór piórka, piękne widoki, a także uspakajający piasek. W drewnianych ramach wyglądają obłędnie i wprowadzają prawdziwy wręcz wakacyjny już klimat.


















Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim wnętrzu to na kod MIESZKANIEM otrzymasz 25% rabatu w sklepie Desenio na dowolne plakaty do 6.04.2020!!!
 (nie obejmuje on ramek lub plakatów z kolekcji Handpicked/Collaborations/Personalizowane).

Post powstał we współpracy z marką Desenio oraz Room99

2 komentarze:

  1. Piękne mieszkanie. Też chciałabym już mieć swoje mieszkanie które będę mogła urządzić jak będę chciała. Na razie wynajmuje ale to też jest super opcja. Poczytajcie na stronie https://j8.pl/czy-oplaca-sie-wynajmowac-mieszkanie/ naprawdę ciekawy artykuł na ten temat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dodatki zawsze robią mega robotę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger