23 grudnia

ŚWIĄTECZNA ARANŻACJA STOŁU.


Jeszcze gdy mieszkaliśmy w bloku zawsze bardzo ubolewałam nad tym, że nie mamy duże stołu aby przyjmować przy nim gości. Wiedziałam, że gdy już będziemy mieli dom to w jadalni musi być rozkładany stół, przy którym zmieszczą się wszyscy. To marzenie spełniłam, ale pozostało jeszcze jedno... Zawsze chciałam ten stół pięknie zaaranżować na Święta i chociaż będą to nasze dokładnie trzecie Święta w domu to dopiero teraz uda mi się taką aranżacją podzielić z Wami!
Na moim stole jest dużo wszystkiego i zapewne zastanawiacie się gdzie pomieszczą się potrawy, ale stół się jeszcze rozkładana więc o to nie trzeba się wtedy absolutnie martwić. 
Króluje tu bardzo naturalna kolorystyka. Mamy przezroczyste pod talerze ze złotym wykończeniem i białe talerze w dwóch wielkościach. Złoto przewija się także w postaci sztućców oraz szklanek. Do tego dobrałam złote, zielone i lekko różowe, brokatowe choinki o rożnych wielkościach. Nie mogło zabraknąć też pięknych świeczników z dwoma rodzajami świec. Środek stołu natomiast zdobi zielona girlanda ze światełkami. Naturalne tkaniny w postaci obrusu i serwetki dopełniają całość. 


I co myślicie o takiej aranżacji?

1 komentarz:

  1. Po prostu coś przepięknego! Szkoda, że nie trafiłam na ten wpis jakiś miesiąc temu, bo wtedy bym zaczerpnęła kilka pomysłów od Ciebie :) Chyba za rok tutaj wrócę w celu inspiracji ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger