21 listopada

ŚWIĘTA 2013.


Powrót do przeszłości.
Dziś przeglądając dysk, wygrzebałam stare foldery z przeróżnymi zdjęciami z różnych lat. Uwielbiam takie powroty do przeszłości, wspomnienia, towarzyszące im uczucia. Te zdjęcia to historia naszego życia, którą tworzymy my sami. Większość chwil utrwalonych na zdjęciach pamiętam od razu, niektóre muszę sobie przypomnieć dokładniej. Natrafiłam także na galerię, którą dziś po części Wam pokażę. Są to zdjęcia z grudnia 2013 i nasze przygotowania do świąt. Świąteczne dekoracje z niektórych zdjęć mam oczywiście do dziś i także w tym roku będziecie mogli je zobaczyć w naszym mieszkaniu.
Tak już mam, że gdy coś jest dobre to nie widzę sensu pozbywania się tego, wyrzucania do kosza, miałabym wyrzuty sumienia. A gdy coś nie do końca pasuje mi do wystroju mieszkania to zawsze mogę przecież wykorzystać to w wystroju naszego studia tańca.

Turkus- kolor przewodni.
Rzeczywiście rządził wtedy w naszym mieszkaniu kolor niebieski w rożnych odcieniach. Nie miałam  wątpliwości przy ustalaniu tego faktu. Jest on zresztą w znacznie mniejszej już co prawda postaci u nas do dziś. Tu jednak widać, że rok 2013 należał do niego. Są turkusowe zasłonki, niebieskie bombki, morskie dodatki. Oprócz tego nie mogło zabraknąć złota, srebra, błyskotek i brokatu. A jak będzie w tym roku? Przekonacie się już niedługo. Na pewno część ozdób wykorzystam i do tegorocznej dekoracji. Obejrzyjcie poniższą galerię, aby mieć porównanie :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger