23 lutego

KRAINA DZIECKA- POKÓJ DZIECIĘCY.

Praktycznie czy designersko?
Strasznie dużo ostatnio pojawiło się wiadomości od Was do mnie w sprawie pomysłów na urządzenie pokoju dziecka. Broniłam się przed poruszaniem tego temu, gdyż totalnie nie jestem znawcą w tej sprawie. Swoich dzieci jeszcze nie mamy, a więc ciężko mi napisać coś odnośnie praktycznej strony urządzenia takiego pokoiku, a jest ona według mnie najważniejsza.
Dziecko powinno w takim pokoju być bezpieczne, czuć się w nim dobrze, mieć wydzielone strefy do zabawy, nauki i odpoczynku, no i fajnie by było aby taki pokój rósł z naszym dzieckiem :) Postaram się wobec tego podrzucić Wam parę inspiracji na takie pomieszczenie, czy praktycznych? Myślę, że tak, na pewno fajnych i pomysłowych!

Łóżko-domek. 
To model, który jest teraz chyba w co trzecim domu, widzę je prawie wszędzie. Jednak jest tak urokliwe, tak fajne, że nie mogłam go tu nie wstawić. Dzieciaki chyba też je pokochały skoro tak wiele osób je poleca :) Takie łóżko, a właściwie jego szkielet można zrobić samemu, dokupić materac i wyjdzie nam na prawdę ciekawy i niedrogi mebel.


źródło zdjęć: Pinterest

Dwupiętrowo. 
Przy wysokim pomieszczeniu możemy zaoszczędzić powierzchni wybierając właśnie takie dwupiętrowe łóżka, te zwykłe lub te bardziej szalone :)

źródło zdjęć: Pinterest

Ciekawe rozwiązania.
Każde dziecko chce aby jego pokój był krainą zabaw czy komnata małej księżniczki. Czasami w prosty, tani sposób możemy stworzyć swoim pociechom pokój ich marzeń. Każde marzenie da się spełnić, no prawie każde :)


źródło zdjęć: Pinterest

I jeszcze trochę inspiracji...
Bardzo nie lubię pisać na tematy, na których się nie znam lub gdy nie potrafię w danej sprawie poradzić. Mam jednak nadzieję, że tymi zdjęciami udało mi się Was chociaż trochę zainspirować i stworzycie swoim pociechom krainę z ich marzeń :) 

źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger